Menu
WeddingMag
Svatební obřad

Když šťastné chvíle překazí tragédie. Smutná nevěsta se loučí se svým snoubencem

Martina Mádlová

Martina Mádlová

28. 11. 2018

Jessica Padgett se těšila na svou svatbu se snoubencem Kendallem Murpym stejně jako každá jiná nevěsta. K té už ale bohužel nedošlo. Jejího milého zabil ve službě podřízený, když pomáhal při havárii. Místo nejšťastnějšího dne v životě se tak smutná nevěsta se svým milým loučí.

Smutná nevěsta Jessica se chtěla naposledy rozloučit s Kendallem, a proto přišla k jeho hrobu ve svatebních šatech v den, kdy si měli říct své ano. Fotografie s Murphyho botami, náhrobním kamenem a hasicími pomůckami obletěly svět. Při této smutné oslavě nechyběli ani blízcí obou snoubenců.

Zbytečné neštěstí

Kendalla zabil jeho kolega Colby Blake při záchranné akci, když havaroval se svým vozidlem a naboural tři další auta. Colby měl v krvi alkohol. Více než dvojnásobek zákonné meze. Stalo se to ve chvíli, kdy se ostatní muži snažili vyprostit řidiče, který byl zaklíněn ve svém voze. Kendall právě vystoupil ze svého vozu a otevřel dveře v zadní části auta, aby si oblékl ochranný oděv. Když tak učinil, udeřilo právě Blakeovo vozidlo a hrdina byl na místě mrtvý. Bylo mu 27 let.

Blake byl zatčen a obviněn. Soud ještě zatím neproběhl.

Pětiletá holčička si chce vzít svého nejlepšího přítele. Proč jí rodiče přání splnili?

Srdce na pravém místě

Na počest památky svého „skoro“ manžela, představila Jessica několik fotografií s Murphyho botami, náhrobním kamenem, hasičským vybavením a všemi blízkými 29. září, tedy v den, kdy se měli brát. Fotografie sdílela na Facebooku a samotný příspěvek měl během chvíle přes dvacet tisíc sdílení.

Fotograf napsal k titulku fotografie, že nevěsta i v pláči vypadala krásně, silně a neporazitelně. Vypadala, jako když má na zádech křídla. Svědkyně a svědek oba v dojemné chvíli měli projevy a rodina poté rozsvítila lucerny na Murphyho hrobě. Obě rodiny i přátelé později zapálili balonky přání a nechali je stoupat k obloze.

Kendall byl velmi nesobecký a věřící muž, který miloval trávení času s rodinou a přáteli. Jesiccu požádal o ruku už v roce 2016. Být hasičem pro něj bylo povolání i poslání zároveň, které se u nich dědilo z generace na generaci. Hasičem byl i jeho dědeček a otec. Měl srdce na svém místě a okouzlující osobnost, která dokázala rozzářit každou místnost, kam vstoupil. Byl vtipný a měl kolem sebe spoustu přátel. Nikdo po něj nebyl cizí.

Pro Jesiccu bylo toto setkání velmi emotivní, ale úžasné.

„Nebylo to to, co jsme chtěli, ale alespoň vím, že nikdy nebudu sama, všichni jsme se stali jednou velkou rodinou. Všichni budou navždy v mém srdci,“ prohlásila.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Když šťastné chvíle překazí tragédie. Smutná nevěsta se loučí se svým snoubencem