Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Jak vypadá svatba podle Disney? Každý stolek pro svatební pár byl inspirován pohádkou

Martina Mádlová

Martina Mádlová

10. 10. 2017

Chtěli byste svatbu jako z pohádky? Proč ne. I tento pár to dokázal. Podívejte se, jak může vypadat opravdová láska ke kouzelným pohádkám od slavného Walta Disneye. Můžete se klidně inspirovat. Zvládne to každý. Tato nevěsta si veškeré dekorace vytvářela sama.

Svatebních motivů je tolik, že si to jen těžko dovedeme představit. Nejčastěji se dělají svatby v různých barevných variacích nebo podle místa, kde se celá slavnost odehrává. Ovšem veselku ve stylu Disneyho pohádek moc často nevídáme a v našich končinách je to spíše sci-fi. Je to ale možná škoda. Přece i svatba je vlastně taková pohádka, tak proč ji tak nepojmout.

Pohádkové stoly

Poté, co se zasnoubili vedle zámku Šípkové Růženky v Disneylandu, začali snoubenci Ty Junemann a Ashley Idema plánovat svatbu v tématice Disney. Věděli, že žádnou jinou už nechtějí. Zatímco ženichovi by stačila tradiční veselka jen s nějakými detaily, nevěsta se rozhodla využít své dovednosti a vytvořit ohromující dílo. Vyrobila ručně úžasné nástěnky a dekorace na motivy různých pohádek pro každý stůl na hostině. Snoubenci rozhodně nechtěli, aby se všichni oblékli do pohádkových kostýmů, protože by to vypadalo spíše směšně, rozhodli se mít vlastně „normální“ svatbu, ale se zmíněnými body, které odrážely jejich lásku k Disney pohádkám.

15 tipů, jak zařídit, aby vaše svatba bavila opravdu každého

Hlavní stůl představoval překrásný zámek Šípkové Růženky, u kterého dostala Ashley svůj zásnubní prstýnek. Na ostatních pak nechyběla Popelka, Malá mořská víla, Kráska a zvíře, Sněhurka či Ledové království. Hosté si výzdobu velmi oblíbili a strávili u stolů velkou část večera. Podle novomanželů je to skvělý způsob, jak seznámit i úplně cizí osoby. Nevěsta na sobě měla svatební šaty Alfred Angelo ve stylu Disney, aby vypadala jako dokonalá princezna.

Velkou hvězdou svatby byl i svatební dort, který zdobila švagrová Ashley. Připomínal křesla Carla a Ellie z filmu UP!

„Tato svatba je důkazem toho, že Disney je stav mysli a pohádky se mohou stát kdekoliv.“

Podívejte se také na tu nádheru

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak vypadá svatba podle Disney? Každý stolek pro svatební pár byl inspirován pohádkou