Menu
WeddingMag
Po svatbě

Jak neselhat při svatební noci?

Svatební noc už dnes pro většinu párů není tak zlomovým okamžikem, jako tomu bývalo dříve. Když se nepovede, vlastně o nic nejde. Přesto je to ale první noc, kterou strávíte jako manželé. A to také něco znamená. Pokud na ní chcete mít vzpomínky, při kterých se budete třeba i trochu červenat, vezměte si k srdci naše čtyři rady.

Protřepat, nemíchat

Pokud nejste zarytí abstinenti, alkoholu se během svatby asi nevyhnete. A proč taky, tak důležitý životní krok se musí oslavit. Neradíme vám, abyste si s rodinou připili pramenitou vodou místo šampaňského. Ani abyste se před svědkem, který se vás už hodinu snaží pozvat na panáka, schovávali za svatebním dortem. Určitě víte, kde máte svůj strop, proto jediné naše doporučení je, abyste se zastavili ještě pár metrů pod ním. Vaším cílem není udržet v sobě svatební večeři, ale podat ještě nějaký výkon.

Ačkoli je tahle rada směřována spíše na pány, ani nevěsty by neměly s pitím hazardovat. Pijte hodně vody, alkohol pokud možno nemíchejte a vůbec, dělejte všechno proto, aby vás do vašich svatebních komnat nemusely družičky odnést.

Zabalte to včas

Ano, tohle je váš večírek. To ale neznamená, že musíte být poslední, kdo z něj bude odcházet. Úlohu zavírače párty přenechte některému ze svatebčanů a odeberte se do peřin ještě před tím, než začne kokrhat kohout. Máte za sebou náročný den a trocha energie se vám ještě bude hodit. Nikdo vám nebude mít za zlé, když se s díky vypaříte. Tahle noc je přece jen hlavně o vás dvou.

Svatební noc

Pořádná dávka romantiky

Jste spolu už léta, prošli jste si dobrým i zlým a znáte se ze všech úhlů? Tím spíš by svatební noc měla být speciální. Ačkoli vedle sebe uleháte každý večer, nikdy jste ještě neulehali jako muž a žena, tak si to patřičně užijte. Zkuste se na sebe dívat tak, jak jste se dívali tenkrát, když jste spolu byli poprvé.

Záleží samozřejmě na tom, co zrovna vám navozuje tu správnou náladu. Dobře zvolená hudba, svíčky a erotické prádlo ale rozhodně nic nezkazí. Zkuste se navzájem příjemně překvapit a uvidíte, že po únavě a stereotypu nebude ani památky.

Afrodiziaka

S přípravou můžete začít už při svatební hostině. Jak jistě víte, některým potravinám se připisují afrodiziakální účinky. Tak proč je nezařadit do jídelníčku. Skvěle se k tomuto účelu hodí plody moře, chřest, chilli papričky, lanýže nebo avokádo. Pokud jste spíše na sladké, vyzkoušejte med, čokoládu, banán, granátové jablko, jahody a fíky. Co třeba taková čokoládová fontána?
Stejně dobře fungují také bylinky a koření, konkrétně vanilka, skořice, hřebíček, pepř, zázvor, šalvěj, libeček, saturejka, koriandr, máta či muškátový oříšek.

Co se týče povzbuzení přímo v ložnici, skvěle zafunguje už zmíněná hudba, ale také oblíbená vůně. Chcete-li mít úspěch pojištěný na všech frontách, můžete povolat do zbraně i afrodiziaka silnějšího kalibru. Možná jste je už dlouho chtěli zkusit, ale zatím na ně nedošlo. A kdy jindy než teď?

Čtěte také: Jak strávit svatební noc

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak neselhat při svatební noci?