Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Drew Scott z populárního pořadu Property Brothers se oženil v Itálii

Martina Mádlová

Martina Mádlová

20. 7. 2018

Drew Scott z pořadu Property Brothers, který uvádí se svým bratrem Jonathanem, si vzal svou dlouholetou lásku Lindu Phan. Jejich sňatek už není takovou novinkou, protože svatba proběhla v květnu. Až nedávno ale konečně zveřejnili své svatební video s krásnými fotkami.  Za čekání to stálo, protože jim to oběma moc slušelo. Podívejte se sami.

Drew a Linda se zasnoubili v prosinci 2016 po více než osmiletém vztahu. Na svatbu čekali až do května 2018, aby si konečně řekli své ano. Svůj den si užili ve městě Puglia v Itálii. Na svatbě měli 300 hostů z různých koutů světa.

Kouzelná svatba

Svatba byla opravdu romantická. Linda měla na sobě šaty s květinami a Drew i jeho dvojče Jonathan si vzali kilt, aby oslavili své skotské dědictví. Květinovou výzdobu obřadu, který se konal na náměstí Piazza del Borgo, navrhl vynikající Vincenzo Dascanio.

Hvězda Twilight ságy, Ashley Greeneová, se vdala. Podívejte se, jak jí to slušelo

„Dnes to nemohlo být kouzelnější. Jsme velmi šťastní,“ prohlásili oba manželé po svatbě.

Linda měla na svatbě deset družiček v krásných zelených šatech a byli doprovázeny deseti temperamentními Drewovými mužskými hosty. Jako svědka si Drew zvolil svého bratra Jonathana. Oba jsou nerozluční nejen v práci, ale i v životě.

Drew a Lidna hovoří o svatbě jako o něčem kouzelném a jejich radost byla ještě větší díky tomu. že mohli vidět své přátele ze všech koutů světa pospolu. Přijeli lidé z USA, Kanady, Latinské Ameriky i Skotska.

Dům snů

Úspěšný pořad Property Brothers je vlastně reality show, která pomáhá lidem koupit levný dům, který pak projde rozsáhlou rekonstrukcí s minimálními náklady a v omezeném čase. Jonathan a Drew pracují se skutečným rozpočtem klientů, ale ze své show jsou ještě schopni přihodit až 25 000 dolarů na vybavení. Drew je odborník na nemovitosti, pomáhá je hledat a získat. Jonathan komunikuje s dodavateli. Celý koncept je velice úspěšný. Snad bude mít Drew takové štěstí i v manželství.

Ohodnoťte tento článek:
4,1
Právě čtete

Drew Scott z populárního pořadu Property Brothers se oženil v Itálii