Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Hvězda Twilight ságy, Ashley Greeneová, se vdala. Podívejte se, jak jí to slušelo

Martina Mádlová

Martina Mádlová

13. 7. 2018

Herečka Ashley Greeneová se provdala za svého dlouholetého partnera, australského reportéra Paula Khouryho. Sňatek uzavřeli v pátek 6. července v háji velký stromů přímo před hotelem v San Jose v Kalifornii.  

Ashley, 31 let, kterou si všichni pamatují jako úžasnou Alice Cullenovou ze slavné upírské ságy, si se svým partnerem vyměnila svatební slib po 6 letech vztahu. Na svatbě měli asi 120 hostů. Nechyběli ani celebrity jako Josh Duhamel, Eiza Gonzalez, Lauren a Aaron Paul či Tom Welling. A podle médií se obřadu zúčastnil i její filmový bratr, Robert Pattinson. Protože byl ale v tu dobu na karlovarském festivalu, musel by mít jedině dvojníka, aby mohl být na obou místech. Pár se zasnoubil před 18 měsíci, což jasně dokazuje, že není nutné se vzít do roka a do dne od zásnub, abyste měli krásnou svatbu.

Svatba jako ve filmu

Pár měl velmi podobnou svatbu jako byla ta filmová, kdy se brali Bella a Edward. Herečka měla nádherné, jednoduché šaty od Katie May. Styl svatby byl také velmi jednoduchý, romantický, až vílí.

VIDEO: Robert Pattinson komentuje Twilight. Bella není normální, říká

Po obřadu se Ashley převlékla do odvážných průhledných šatů s květinovými aplikacemi od Windy Williams-Sterna. Označila je za mistrovské dílo, ve kterém protančí celou noc.

A prý to opravdu splnila, protože se hodně tančilo. Mimo to bylo znát, že svatba byla plánována velmi přírodně. Všude na stolech nechybělo něco zeleného a přírodní byl i svatební oblouk. K jídlu měli hosté možnost ochutnat spoustu dobrot a nechyběla ani bezlepková nabídka. Hosté si mohli vychutnat třeba kuřecí talíř s křupavou kuřecí kůží, pražený halibut aljašský, speciální salát Caesar a další.

https://www.instagram.com/p/Bk9EkVgjW2g/?tagged=ashleygreene

Twilight sága ožije skrze krátké filmy. Upíři zamíří na Facebook

Zásnuby na Novém Zélandu

Dvojice se zasnoubila v prosinci 2016 při velmi romantické příležitosti. Nacházeli se v tu dobu na Novém Zélandu, kde spolu trávili svátky. Před svou vyvolenou poklekl Paul u nádherného vodopádu a zeptal se jí, zda si ho vezme. Herečka později prohlásila, že to byl ten nejkrásnější okamžik.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Právě čtete

Hvězda Twilight ságy, Ashley Greeneová, se vdala. Podívejte se, jak jí to slušelo