Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Chcete svatební šaty s geniální funkcí? Vyberte si ty s kapsami

Martina Mádlová

Martina Mádlová

4. 11. 2018

Proč takové nejsou všechny svatební šaty? Nádherné, stylové a zároveň i praktické. Přesně takový je chytrý a zároveň skrytý rys – kapsy. Až si budete vybírat ty své, zkuste se po nějakých poohlédnout. Kapsy se mohou hodit. A nebojte se. Nejsou vidět.

Trendy svatebních šatů se mění stejně jako kterákoliv jiná móda. Vždy s novou svatební sezónou přichází nové kolekce, které jsou zaručeně in. Už nějakou dobu se v popředí drží krajkové svatební šaty nebo takové, které mají dlouhé rukávy. Chybu neuděláte ani s šaty s odepínací sukní nebo s krátkými šaty. Co ale momentálně frčí v zahraničí, a i u nás už si nacházejí své místo, jsou svatební šaty s kapsami.

Krajky a dlouhé rukávy

Krajka, a především krajková záda jsou trendy už několik let a zatím se nezdá, že by jejich sláva měla vyhasnout. Odhalená záda nebo záda, která schovává luxusní krajka v tylu, korzetové střihy apod. Je jen na vás, kterou část těla zahalíte krajkou. Jestli chcete zkusit aktuální hit, hledejte 3D krajku. Oproti té klasické, je tvořena z plastických ornamentů, například motýlků, květin apod. Ornamenty jsou ručně tvarované a přišité na krajku. Působí luxusně a extravagantně zároveň.

Od minulé sezony se také v popředí drží svatební šaty s rukávy. Krátkými i dlouhými. Rozhodně se s nimi musí počítat i do dalšího roku. Když navíc zkombinujete dlouhé rukávy a krajku, když rafinovaně zahalíte paže, budete působit mimořádně žensky.

Slavné osobnosti a jejich svatební šaty, které se staly vzorem pro nevěsty po celém světě

Velký hit – svatební šaty s kapsami

Rozhodně největším hitem jsou nyní svatební šaty s kapsami. Takové šaty působí velmi šik. Kapsy jsou perfektním řešením pro nevěsty, které nechtějí nosit peněženku nebo nějaké nezbytnosti po celý den v kabelce, ale chtějí je mít neustále při ruce. Skvěle je nevěsta využije i při pózování při focení, což ocení hlavně ty ženy, které při focení neví, co mají dělat s rukama, aby to působilo dobře.

Kapsy bývají docela prostorné, ale zároveň jsou ušité tak, aby to nekazilo vzhled šatů. Vlastně nejdou vůbec na první pohled vidět a dokud si do nich ruce nevložíte, nejspíš si nikdo ani nevšimne, že nějaké kapsy máte.

Kdo říká, že svatební šaty nemohou být krásné a zároveň i praktické?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Chcete svatební šaty s geniální funkcí? Vyberte si ty s kapsami