Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Chcete chytit na svatbě kytici? Pozor, ať vám váš partner neuteče

Martina Mádlová

Martina Mádlová

25. 11. 2018

Hod svatební kyticí je tradice, která se dodržuje u nás i v zahraničí. Kytici hází nevěsta do davu svobodných a vdavekchtivých žen. Ta, která ji chytne, by se měla do roka a do dne vdát. Ne vždy se ovšem setká se stejným nadšením ze strany partnera. Jak to může dopadnout, když chytíte na svatbě kytici?

Rachel Besleyová se účastnila svatby své kamarádky Chelsea a Matta v Ketteringu v Northamptonu. Přišla se svým přítelem Danielem Gilbertem. Svatba probíhala skvěle až do chvíle, kdy se mělo házet svatební kyticí. Jak to celé probíhalo?

Ženich na útěku

Asi třicet svobodných žen se shromáždilo, když se Chelsea rozhodla hodit svou svatební kyticí. Všichni ji chtějí chytit, ale vítězkou je nakonec Rachel v červených šatech. Je překvapená, ale skáče radostí, když drží žluté květy ve vzduchu. O chvíli později se ale objevil Daniel, který se rozběhl do kopce. Uvědomil si, že by mohl být další, kdo se ožení, a tak rychle zmizel. Tak trochu vypadá, jako když se účastnil závodu s neviditelným Usainem Boltem a možná by i vyhrál. Odhodlaný muž běží kolem skupiny žen a v ruce stále drží své pití.

Svatební kytice. Víte, proč ji nevěsta na svatbě hází?

Video s celým útěkem okamžitě sdílely tisíce lidí a mnoho si neodpustilo různé komentáře. Někteří uvedli, že jejich partneři by pravděpodobně reagovali stejně, nebo označovali kamarády, kteří by také utekli. Pro mnoho lidí to byla velká zábava, ale někteří se vyjádřili i tak, že by vzali Danielovu reakci jako varovný signál, že ještě nemusí být připraven na svatební zvony.

A jak byste celou situaci ustáli vy? Se smíchem nebo by vás partner hodně naštval a zklamal? Podívejte se sami.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete chytit na svatbě kytici? Pozor, ať vám váš partner neuteče