Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Barbara Bushová, bývalá „první dcera“ se vdala při soukromém rodinném obřadu

Martina Mádlová

Martina Mádlová

28. 10. 2018

Bushova rodina se zase trochu zvětšila. Barbara Pierce Bushová, 36 let, dcera a vnučka dvou bývalých prezidentů, si v neděli 7. října vzala scénáristu Craiga Louise Coyna, 36 let. Ke svatbě přistoupila brzy po zásnubách, aby měla jistotu, že se jí zúčastní i její dědeček.

Poté, co Barbaře zemřela babička, prohlásila, že se chce vdát hned po zásnubách, aby měla jistotu, že se jejího zvláštního dne účastní její dědeček.

Zásnuby a rychlá svatba

Když bývalá první dáma zemřela v dubnu ve věku 92 let, uvědomila si Barbara, že čas je jen relativní pojem. Její manžel Craig se totiž s babičkou vůbec nesetkal, protože si mysleli, že k tomu bude ještě spousta příležitostí. Proto se zasnoubili hned o čtyři měsíce později během setkání rodiny Bushů v Maine, na stejném místě, kde se její prarodiče vzali.

Barbara je spoluzakladatelka a předsedkyně neziskového Globálního zdravotního sboru.

„Můžete mít skvělou kariéru a skvělý život. Ale čím jste starší, tím více ztrácíte lidi, které milujete,“ řekla.

Manželství s cizincem. Jaká úskalí v něm vidí advokáti?

Svatba jako z pohádky

Nevěsta měla na sobě šaty vlastního návrhu ze slonovinového hedvábí od Vera Wang. Uličkou ji doprovázel její otec, bývalý prezident George Bush a její dědeček, bývalý prezident Georg HW Bush, byl samozřejmě poblíž.

Její dvojče a sestra Jenna pak uvedla na sociálních sítích, že plakala ještě o 24 hodin později, jak to bylo všechno dojemné a zároveň krásné.

Jenna měla na sestřině svatbě své čestné místo jako svědkyně a vrátila ji tak laskavost za to, že Barbara šla za svědka na její svatbě v roce 2008, když si brala Henryho Hagera na rodinném ranči u Crawfodu v Texasu.

Jenna také měla i slavnostní řeč, kdy hovořila o tom, co pro ní její sestra znamená. Nakonec skončila dopisem, který napsal dědeček babičce. Také její děti měly na svatbě svou roli. Pětiletá dcera Mila nesla květiny a tříletá dcera Poppy zase přinesla prstýnky.

Bratr ženicha, Edward Coyne III. šel za svědka ženichovi. Pár bude žít v New Yorku, jak prohlásili.

Svatební tradice

Barbara dodržela některé svatební tradice a nezapomněla mít také něco půjčeného. Byl to náramek, který dal její dědeček své ženě při 70. výročí svatby.

Slavnostní svatba byla zakončením emočního roku pro Bushovu rodinu, která ztratila výrazného a milovaného člena rodiny. Bývalá první dáma Barbara Bushová, babička a jmenovkyně nevěsty zemřela ve věku 92 let.

„Byla to velmi tajná svatba, trochu jako moje nepolapitelná sestra, ale také jenom rodina v místě, které znamená rodinnou lásku, a to bylo prostě krásné,“ řekla Jenna.

Otec nevěsty vložil svatební fotografii na Instagram v pondělí po svatbě. Pod ní vyjádřil své přesvědčení o tom, že jeho dcera je jedinečná a silná žena. Řekl také, že je velmi hrdy na to, že má tak soucitnou, odvážnou, divokou, milou, inteligentní a milující dceru. Rodina je také nadšená, že ve svých řadách mohla přivítat Craiga Coyna.

Gratulujeme novomanželům.

Ohodnoťte tento článek:
2,9
Právě čtete

Barbara Bushová, bývalá „první dcera“ se vdala při soukromém rodinném obřadu