×
WeddingMag

Barbara Bushová, bývalá „první dcera“ se vdala při soukromém rodinném obřadu

Svatba Barbara Bushova

Bushova rodina se zase trochu zvětšila. Barbara Pierce Bushová, 36 let, dcera a vnučka dvou bývalých prezidentů, si v neděli 7. října vzala scénáristu Craiga Louise Coyna, 36 let. Ke svatbě přistoupila brzy po zásnubách, aby měla jistotu, že se jí zúčastní i její dědeček.

Poté, co Barbaře zemřela babička, prohlásila, že se chce vdát hned po zásnubách, aby měla jistotu, že se jejího zvláštního dne účastní její dědeček.

Zásnuby a rychlá svatba

Když bývalá první dáma zemřela v dubnu ve věku 92 let, uvědomila si Barbara, že čas je jen relativní pojem. Její manžel Craig se totiž s babičkou vůbec nesetkal, protože si mysleli, že k tomu bude ještě spousta příležitostí. Proto se zasnoubili hned o čtyři měsíce později během setkání rodiny Bushů v Maine, na stejném místě, kde se její prarodiče vzali.

Barbara je spoluzakladatelka a předsedkyně neziskového Globálního zdravotního sboru.

„Můžete mít skvělou kariéru a skvělý život. Ale čím jste starší, tím více ztrácíte lidi, které milujete,“ řekla.

Manželství s cizincem. Jaká úskalí v něm vidí advokáti?

Svatba jako z pohádky

Nevěsta měla na sobě šaty vlastního návrhu ze slonovinového hedvábí od Vera Wang. Uličkou ji doprovázel její otec, bývalý prezident George Bush a její dědeček, bývalý prezident Georg HW Bush, byl samozřejmě poblíž.

Její dvojče a sestra Jenna pak uvedla na sociálních sítích, že plakala ještě o 24 hodin později, jak to bylo všechno dojemné a zároveň krásné.

Jenna měla na sestřině svatbě své čestné místo jako svědkyně a vrátila ji tak laskavost za to, že Barbara šla za svědka na její svatbě v roce 2008, když si brala Henryho Hagera na rodinném ranči u Crawfodu v Texasu.

Jenna také měla i slavnostní řeč, kdy hovořila o tom, co pro ní její sestra znamená. Nakonec skončila dopisem, který napsal dědeček babičce. Také její děti měly na svatbě svou roli. Pětiletá dcera Mila nesla květiny a tříletá dcera Poppy zase přinesla prstýnky.

Bratr ženicha, Edward Coyne III. šel za svědka ženichovi. Pár bude žít v New Yorku, jak prohlásili.

Svatební tradice

Barbara dodržela některé svatební tradice a nezapomněla mít také něco půjčeného. Byl to náramek, který dal její dědeček své ženě při 70. výročí svatby.

Slavnostní svatba byla zakončením emočního roku pro Bushovu rodinu, která ztratila výrazného a milovaného člena rodiny. Bývalá první dáma Barbara Bushová, babička a jmenovkyně nevěsty zemřela ve věku 92 let.

„Byla to velmi tajná svatba, trochu jako moje nepolapitelná sestra, ale také jenom rodina v místě, které znamená rodinnou lásku, a to bylo prostě krásné,“ řekla Jenna.

Otec nevěsty vložil svatební fotografii na Instagram v pondělí po svatbě. Pod ní vyjádřil své přesvědčení o tom, že jeho dcera je jedinečná a silná žena. Řekl také, že je velmi hrdy na to, že má tak soucitnou, odvážnou, divokou, milou, inteligentní a milující dceru. Rodina je také nadšená, že ve svých řadách mohla přivítat Craiga Coyna.

Gratulujeme novomanželům.

Barbara Bushová, bývalá „první dcera“ se vdala při soukromém rodinném obřadu
2.9 (57.5%) 16 hlas[ů]


2 Komentáře Barbara Bushová, bývalá „první dcera“ se vdala při soukromém rodinném obřadu

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.