Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

7 praktických tipů, které by měla mít každá nevěsta na paměti

Adéla Beranová

Adéla Beranová

12. 7. 2014

Při všem tom romantickém plánování můžete snadno zapomenout na praktické věci, bez kterých se ale jen těžko ve váš velký den obejdete. My víme, které to jsou a rádi vám dáme několik tipů. 

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Večerní šaty

I jestli plánujete zůstat ve svých svatebních šatech celý den, stojí za to si koupit šaty na převlečení, které budete milovat úplně stejně jako ty svatební. Nakonec zjistíte, že na večerní zábavu se hodí lehčí večerní šaty lépe než ty veliké princeznovské. K uvolněnější atmosféře se budou i lépe hodit. Když je náhodou nevyužijete, můžete si je nechat na líbánky.

Voděodolná řasenka

Jestli brečíte u filmů, nad malými zvířátky nebo rozlitým mlékem, budete pravděpodobně potřebovat voděodolnou řasenku i na své svatbě. Emoce budou výřit, šampaňské téct a nevěsta by neměla mít rozmazané oči.

Ten správný deodorant

Může to být ten, který používáte běžně nebo můžete sladit vůni deodorantu s parfémem a květinami. Každopádně by mělo jít o kvalitní produkt, který vyzkoušíte dostatečně dopředu. Ona totiž nervózní nevěsta je potící se nevěsta.

Tip: Nepoužívejte takový deodorant, který zanechává stopy!

Ploché boty

Pravděpodobně se zamilujete do svých úžasných jehel, bílých, třpytivých a ladících se šperky. Když vás ale začnou nohy pekelně bolet, budete muset vzít zpět svoje prohlášení, že „tyhle boty už nikdy nevyzujete“. Pak je dobré mít na přezutí boty neméně stylové ale o mnoho plošší a pohodlnější.

Sluneční krém

I kdybyste se vdávala v Británii, kde téměř nepřetržitě prší, může se stát, že bude celý den svítit prudké sluníčko. Protože víte, co je bílé a rudé? Nevěsta, která si zapomněla aplikovat sluneční krém.

Svačinka

Vypadat dokonale celý den, to jednomu vyhladoví. Dejte si k některé ze družiček do kabelky malou svačinu, abyste před obědem na obřadě nepadla hlady. Vyhnuly bychom se ale všemu s výraznými omáčkami.

Praktické prádlo

I když Victoria´s secret nás neustále přesvědčuje, že na svatbu patří slaké romantické prádýlko nebo to ve stylu hodné dračice, svatební šaty jsou málokdy vhodné pro tyhle sexy výstřelky. Zainvestujte do pohodlného prádla, které si nebudete muset nikde hlídat a budete se v něm cítit dobře. Před svatební nocí se pak přece můžete převléct do něčeho přitažlivějšího.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

7 praktických tipů, které by měla mít každá nevěsta na paměti