Menu
WeddingMag
Svatební obřad

6 tipů na perfektní fotku prvního novomanželského polibku

Adéla Beranová

Adéla Beranová

26. 3. 2018

Je to vaše první foto jako muže a ženy, nenechávejte proto nic náhodě! John Nassari je známý pro své dechberoucí dokumentární fotky a v Londýně je nejvyhledávanějším svatebním fotografem. John radí, jak udělat dokonalou fotku prvního polibku. 

Trénink dělá vítěze

Zní to trochu šíleně, svého partnera jste pravděpodobně líbala už tisíckrát před svatbou. Ale nikdo vás při tom nefotil. Když se k tomu ještě přidá nervozita, emoce a nadšení ze svatby, trénink se vám bude hodit. Vyzkoušejte si několik různých póz na fotku prvního manželského polibku, bude se to hodit.

Buďte přirození

I když je dobré mít připravenou pózu, musíte zůstat přirozený, aby nebyla pusa na fotce příliš strnulá. Dejte průchod opravdovým emocím. Fotograf by vám měl pomoct trochu se uklidnit a nakonec se dobrat k dokonalému záběru prvního polibku.

Vzpomeňte si na svůj úplně první polibek

„Občas se párů ptám, jestli si pamatují svůj úplně první polibek a požádám je, ať se ho pokusí na svatbě napodobit,“ popisuje John Nassari. Novomanželé se díky tomu dostanou do hodně romantické nálady, nabíhají jim vzpomínky a to vytvoří opravdu silný moment, který se promítne i na fotku.

Vytvořte ideální osvětlení

Tajemství perfektního prvního polibku na fotce netkví ani tak v samotném polibku, jako v okolní atmosféře. Nejkrásnější jsou záběry, na kterých světlo prosvítá mezi partnery při polibku a žádné další už atmosféru neruší.

Zůstaňte nohama na zemi

Udržte při polibku své emoce na uzdě, aby byl lehký a romantický. Vášnivé polibky si nechte na později, až se na vás nebude koukat celá rodina.

A nakonec…

Nezapomeňte zavřít oči!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

6 tipů na perfektní fotku prvního novomanželského polibku