×
WeddingMag

5 tipů jak vybrat snubní prsten? Přinášíme vám inspiraci

Zdroj: Shutterstock.com

Snubní prsten není záležitost jednoho dne, na svatebním obřadu ho sice poprvé navléknete, ale nosit ho budete celý život. Proto je důležité, abyste snubní prstýnky vybírali pečlivě a s rozvahou. My vám přinášíme několik tipů, jak si výběr zjednodušit.

1. O snubním prstýnku přemýšlejte s předstihem

Jaký typ snubního prstýnku byste chtěli? Věnujte pozornost těm, které nosí vaše rodina či přátelé, brouzdejte na internetu a nechte se inspirovat. Také se zamyslete nad tím, jaký kroužek se bude hodit k vašemu životnímu stylu.

2. Při vybírání snubního prstýnku u sebe mějte i ten zásnubní

Zní to jako rada pro batolata, ale mnoho lidí si prstýnky třeba před spaním sundává. Proto se ujistěte, že si ho navléknete to ráno, kdy jdete vybírat snubní prstýnky. Až si ho budete zkoušet, potřebujete vidět, jak spolu oba budou vypadat.

Tip: Vybírejte snubní prstýnek ze stejného materiálu, z jakého máte ten zásnubní, budou spolu lépe ladit.

3. Váš prstýnek nemusí ladit s tím jeho

Když ladí snubní prstýnek ženicha a nevěsty, může to být ještě na svatbě roztomilé, ale zvlášť nemusí slušet ani jednomu. Vyberte si každý takový prstýnek, který bude ladit s vaší osobností, spíše než s vámi jako párem. Nevyšilujte, pokud partner chce prstýnek z jiného materiálu než vy! Co sluší jemu, nemusí slušet vám.

4. Nebojte se být vybíravá

Teoreticky budete svůj snubní prstýnek nosit každý den po zbytek života. To je celkem velký závazek, dámy, takže se ujistěte, že jste s vybraným kroužkem opravdu spokojená. Jakékoli pochyby nebo nejistota znamená, že byste se měla ještě jednou zhluboka nadechnout a dát si čas o prstýnku přemýšlet. Při finálním výběru si buďte stoprocentně jistá!

5. Berte ohled na váš rozpočet

Je možné, že se na první pohled zamilujete do třpytivých snubních prstýnku, pak se ale ještě podívejte na cenovku. Bohužel i při výběru snubních prstýnků musíte brát ohled na váš plánovaný svatební rozpočet a to, kolik si můžete za prstýnky dovolit utratit peněz.

2.5/5 - (8 votes)

2.5/5 - (8 votes)


1 Komentář 5 tipů jak vybrat snubní prsten? Přinášíme vám inspiraci

  1. My máme snubní prsteny z bílého zlata. Podle mě neexistuje žádný zaručený návod, jak by měl snubní prsten vypadat. Nejdůležitější je, aby se líbil těm, co ho budou nosit a mě a manželovi se nejvíc líbí bílé zlato.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..