×
WeddingMag

Zpěvačka Meghan Trainor a herec Daryl Sabara se vzali těsně před Vánoci. Jaká byla svatba?

Meghan Trainor svatba
Zdroj: Instagram

Zdá se, že celebrity se rozhodli, že se musí vdát nebo oženit ještě před koncem starého roku a rok 2019 už trávit jako manželé. Nejinak je tomu i u zpěvačky Meghan Trainor, která si vzala svého vyvoleného, herce Daryla Sabaru. Jakou měli svatbu?

Pár si řekl své ano v sobotu 22. prosince 2018. Byl to zároveň i den zpěvaččiných 25 narozenin. Svatbu měli na svém soukromém pozemku v jejich domě v LA. Vítěz Grammy a 26letý herec ze Spy Kids požádal Meghan o ruku rok předtím.

Ženich je dokonalý gentleman

Pár společně randí od července 2016 a rok byli zasnoubení. Podle slavné blondýnky je přímo ideálním partnerem, který jí neustále obklopuje květinami a drobnými dárečky. Zásnuby proběhli 10. prosince 2017, kdy zveřejnil fotografii obou zamilovaných a nápisem „S touto ženou se ožením brzy.“ O několik dní později zveřejnila Meghan video o svém turné a cestě s Darylem a dodala, že je to její poslední turné coby svobodné ženy a snoubenky.

https://www.instagram.com/p/Br1QUfBnG58/

Nevěsta jako z pohádky

Meghan si na svatbu, které se účastnilo asi sto hostů, oblékla krásné šaty z kolekce Berta Athens s dramatickým ručně šitým závojem. Šaty byly pokryté stovkami ručně šitých aplikací, krystalů a korálků. Šaty návrhářky Berty Balilty jsou vždy přizpůsobené jejich nositelce a samotná Meghan miluje styl i vzhled této ženy, a především si zamilovala novou aténskou kolekci. Měla jen několik málo požadavků, aby byly šaty o trochu skromnější oproti původnímu originálu, ale důležitý byl okouzlující vzhled, a tím je módní dům Berta známý.

I přes honosné svatební oblečení byla svatba spíše neformální. Hned po obřadu se totiž oba novomanželé převlékli to tepláků a teprve pak šli rozkrojit dort.

I když spolu začali randit už v červenci 2016, Meghan potvrdila jejich vztah až v říjnu, kdy dala společnou fotografii na Instagram. V květnu 2017 se rozpovídala o své lásce pro časopis Cosmopolitan a zmínila jejich první rande. Šli prý na bowling a karaoke.

Přejeme jim, aby jim láska vydržela a byli stále tak šťastní jako doposud.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..