Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Zpěvačka Meghan Trainor a herec Daryl Sabara se vzali těsně před Vánoci. Jaká byla svatba?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

24. 1. 2019

Zdá se, že celebrity se rozhodli, že se musí vdát nebo oženit ještě před koncem starého roku a rok 2019 už trávit jako manželé. Nejinak je tomu i u zpěvačky Meghan Trainor, která si vzala svého vyvoleného, herce Daryla Sabaru. Jakou měli svatbu?

Pár si řekl své ano v sobotu 22. prosince 2018. Byl to zároveň i den zpěvaččiných 25 narozenin. Svatbu měli na svém soukromém pozemku v jejich domě v LA. Vítěz Grammy a 26letý herec ze Spy Kids požádal Meghan o ruku rok předtím.

Ženich je dokonalý gentleman

Pár společně randí od července 2016 a rok byli zasnoubení. Podle slavné blondýnky je přímo ideálním partnerem, který jí neustále obklopuje květinami a drobnými dárečky. Zásnuby proběhli 10. prosince 2017, kdy zveřejnil fotografii obou zamilovaných a nápisem „S touto ženou se ožením brzy.“ O několik dní později zveřejnila Meghan video o svém turné a cestě s Darylem a dodala, že je to její poslední turné coby svobodné ženy a snoubenky.

https://www.instagram.com/p/Br1QUfBnG58/

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Trainor (@meghan_trainor)

Nevěsta jako z pohádky

Meghan si na svatbu, které se účastnilo asi sto hostů, oblékla krásné šaty z kolekce Berta Athens s dramatickým ručně šitým závojem. Šaty byly pokryté stovkami ručně šitých aplikací, krystalů a korálků. Šaty návrhářky Berty Balilty jsou vždy přizpůsobené jejich nositelce a samotná Meghan miluje styl i vzhled této ženy, a především si zamilovala novou aténskou kolekci. Měla jen několik málo požadavků, aby byly šaty o trochu skromnější oproti původnímu originálu, ale důležitý byl okouzlující vzhled, a tím je módní dům Berta známý.

I přes honosné svatební oblečení byla svatba spíše neformální. Hned po obřadu se totiž oba novomanželé převlékli to tepláků a teprve pak šli rozkrojit dort.

I když spolu začali randit už v červenci 2016, Meghan potvrdila jejich vztah až v říjnu, kdy dala společnou fotografii na Instagram. V květnu 2017 se rozpovídala o své lásce pro časopis Cosmopolitan a zmínila jejich první rande. Šli prý na bowling a karaoke.

Přejeme jim, aby jim láska vydržela a byli stále tak šťastní jako doposud.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpěvačka Meghan Trainor a herec Daryl Sabara se vzali těsně před Vánoci. Jaká byla svatba?