Menu
WeddingMag
Po svatbě

Zpěvačka Katy Perry odmítla peníze za své svatební fotky

Redakce

Redakce

6. 6. 2011

Zpěvačka Katy Perry a její přítel Russell Brand odmítli vysokou peněžní částku od magazínu, který chtěl koupit jejich exkluzivní fotografie ze svatby.

Mladý pár chtěl celý obřad udržet pouze jako soukromou záležitost. Nepozvali mnoho hostů, svatby se účastnila pouze blízká rodina a několik dobrých přátel. „Tisk nikdy není dobrým kamarádem, když se ukáže na svatbě. To je také důvod, proč nechceme naše svatební fotky prodat,“ sdělila Katy časopisu Vanity Fair. „A to nám za ně nabízeli miliony dolarů,“ dodala.

Na otázku, proč nepřijali dohodu a peníze nedarovali na charitu, Katy vysvětlila, že chtěla tímto udělat svatbu speciální. Dodala, že může prodat fotografie svých dětí, až je bude mít, a peníze z nich může darovat místo toho.

„Můžu to udělat dodatečně, třeba až budu mít dítě. Ale viděla jsem to u jiných lidí a je to špatný druh pozornosti. Zlehčuje to důvod, proč existujete. Chceme si určité momenty nechat pro sebe,“ vysvětlila Katy. „Russell a já si chceme určitý čas užít společně a pak se o něj podělit s ostatními. Ale až tehdy, kdy budeme oba připraveni, ale rozhodně to nechceme udělat kvůli penězům.“

Navzdory tomu, že se s ostatními nechce o svůj svatební den podělit, Katy zveřejnila videozáznam ze svatby během vystoupení na Grammy. „Nápad se mi hned líbil, protože se mi to zdálo jako hezký doprovod k písni, kterou jsem napsala pro Russella. A ještě byl Valentýn!“

Napsala Adriana Semlová

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpěvačka Katy Perry odmítla peníze za své svatební fotky