Menu
WeddingMag
Svatební obřad

Zlato, diamanty i karbon. Poznejte nejoblíbenější styly snubních prstenů

Chystáte svatbu? Pak je vám jasné, že bez snubních prstenů to nepůjde. Jsou symbolem věrnosti, lásky a vašeho věčného spojení. A protože nejde o jen tak nějaký šperk, který byste mohli za rok vyměnit, dejte si při jeho výběru záležet. Pokud si nejste jistí, jaký styl prstenů se k vám nejvíc hodí, v klenotnictví Eppi vám s výběrem rádi pomůžou. Ale teď už se pojďte seznámit s těmi nejkrásnějšími styly snubních prstýnků, které stojí za to vyzkoušet!

Zaostřeno na zlaté snubní prsteny

Materiál šperků, se kterými si povíte „ano“, je velmi důležitým aspektem, který byste měli pečlivě promyslet. Ačkoliv stříbro bývá oblíbeným a cenově dostupným materiálem, pro výrobu snubních prstenů ho nedoporučujeme, protože je poměrně měkké. Kvůli tomu je náchylnější k nejrůznějším poškozením v podobě oděrek a deformací. Kromě toho, v kontaktu se vzduchem a pokožkou za nějaký čas zčerná a je potřeba ho vyčistit.

Proto radíme sáhnout po nestárnoucí klasice v podobě zlatých snubních prstenů. Zlato je díky své tvrdosti a odolnosti ideální pro výrobu prstenů, které budou obdivovat i další generace. V Eppi si můžete vybrat z několika odstínů zlata: populární žluté, elegantní bílé nebo romantické růžové. A jestli chcete něco opravdu extra, nenechte si ujít snubní prsteny z kombinovaného zlata, ve kterých se snoubí více odstínů tohohle ušlechtilého kovu.

Na věky věků s eternity snubními prsteny

Prsten má tvar kruhu, což je symbol věčnosti, anglicky eternity. Odtud získaly jméno eternity snubní prsteny, které symboliku věčnosti dovedly na další level. Jde o styl snubních prstenů, kdy je dámský model po celém obvodu osázený třpytivými diamanty nebo jinými drahokamy. Pokud tedy nechcete „obyčejný“ zlatý kroužek, ale toužíte po prstýnku, který bude zářit na dálku, eternity je ta pravá volba. 

Muži většinou volí decentnější modely, proto i u eternity prstenů zůstává pánská obroučka hladká. Nicméně, jestli i vaše drahá polovička touží po diamantovém třpytu, stačí říct. V Eppi vám dokáží vyrobit jakékoliv prsteny na míru přesně podle vašich přání a snů.

Odlište se s netradičními snubními prsteny

Netradiční snubní prsteny nabízí celou řadu nejrůznějších modelů, které vynikají svou originalitou a nevšedností. Vedle tepaných a škrábaných snubních prstenů tu najdete také snubní prsteny s opálovou vyplní v černé, modré, bílé i růžové barvě. Nesmí chybět ani vykrojené prstýnky pro nevěsty, které chtějí nosit snubní a zásnubní prsten najednou. 

Horkou novinkou na poli netradičních prstenů jsou ty z karbonu! Ano, karbonové snubní prsteny představují trend, který ocení všichni milovníci černé barvy. Prsteny z tohohle unikátního materiálu ukrývají spoustu výhod. Jsou mnohem levnější než zlaté modely, okouzlí neuvěřitelným komfortem při nošení, protože jsou lehké jako pírko a navíc se dají osadit diamanty nebo kombinovat se zlatými detaily. Zkrátka, jsou prostě trefa do černého!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Zlato, diamanty i karbon. Poznejte nejoblíbenější styly snubních prstenů