Menu
WeddingMag
Pro ženicha

Zaručený tip pro nastávající ženichy: se svobodou se rozlučte v Goldfingers

Tanečnic z tohoto strip clubu si všimli už i redaktoři magazínu Playboy, kteří jednu z nich otiskli na titulní stránku svého časopisu. Prostory klubu jsou umístěny v prostorách bývalého divadla a v nabídce pití zde nechybí kvalitní tvrdý alkohol, šampaňské ani pivo. Klub Goldfingers má tedy všechny předpoklady pro to, aby se stal místem vaší nezapomenutelné rozlučky se svobodou.

Nabídka speciálně pro nastávající ženichy a jejich doprovod

Pro tuto příležitost má night club Goldfingers nachystanou speciální nabídku, kdy si můžete užít neomezenou konzumaci piva, speciální „stag show“ pro nastávajícího ženicha přímo na pódiu (kde se mu exkluzivně budou věnovat dvě z tanečnic klubu). Do klubu se přitom můžete z kteréhokoliv místa v Praze nechat dovézt limuzínou.

Společnost vám budou dělat nejhezčí tanečnice v Praze

Samotný pobyt v klubu vám budou zpříjemňovat ty nekrásnější tanečnice v Praze, a to jak v rámci show na pódiu, show pro nastávajícího ženicha či show přímo u vás před stolem či privátním salonku. Objednat si můžete i tanec v klíně či večeři servírovanou na nahém těle některé z tanečnic. Fantazii se v Goldfingers meze opravdu nekladou!

O výjimečnosti noci strávené v Goldfingers se můžete přesvědčit ve fotogalerii přímo na stránkách klubu (menší ochutnávku vám přinášíme níže).

Čím dřív si svoji akci zarezervujete, tím lépe

Neváhejte tedy a rezervujte si s předstihem rozlučku se svobodou v Goldfingers pro sebe či vašeho kamaráda. Stůl pro vaši party je vhodné si rezervovat 3 – 4 týdny předem, při pozdní rezervaci riskujete, že již bude mít podobnou akci zarezervovanou někdo jiný, případně že na vás nezbydou nejlepší místa v klubu. Rezervaci party můžete učinit přímo na webu Goldfingers, konkrétně této stránce: http://www.goldfingers.cz/contact/.

Dámy z Goldfingers se těší na vaši návštěvu!

Ohodnoťte tento článek:
1,9
Právě čtete

Zaručený tip pro nastávající ženichy: se svobodou se rozlučte v Goldfingers