Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Zamilovaný pár se rozhodl vzít na stejném místě jako rodiče ženicha. O 37 let později

Martina Mádlová

Martina Mádlová

25. 3. 2019

Každý, kdo chystá svatbu, musí se dříve či později rozhodnout, kde se bude konat. Mladý pár z našeho článku, Abs Hassanali a Sarrah Mansoor, se rozhodl, že chce vzdát hold ženichovo rodičům a vezmou se tam, kde se kdysi před lety brali i oni. Bylo to v Moat Room v Anglii. Hostina se pak konala na lodi Královna Dixie na řece Temži poblíž Tower Bridge.

Mít svatbu na stejném místě jako rodiče není vůbec špatný nápad. Vy zažijete nejkrásnější den v životě a vaši rodiče budou dojati hned dvojnásobně. Vaší svatbou i tím, že jste si vybrali místo, které pro ně tolik znamená. Stejně jako to udělala Sarrah a Abs.

Svatba snů

Oba mladí lidé uspořádali obřad na úplně stejném místě, a dokonce i ve stejné budově jako rodiče ženicha. Obě svatby odlišoval jen jeden rozdíl. Dělí je celých 37 let.

Svatební hostina se konala na největší lodi na řece Temži, Královně Dixie a plavba na ní zahrnovala i otevření Tower Bridge. Na hostině nechyběly všechny možné laskominy, včetně devítipatrového dortu. Oba novomanželé byli nadšení z místa, kde se odehrávala jejich hostina a svatební zábava. Loď byla opravdu luxusní a zároveň romantická.

Abs řekl, že se svou novomanželkou Sarrah se setkal, když navštívila Velkou Británii ze Srí Lanky. Oni dva měli svatbu trochu naruby, protože vše navrhoval a zajišťoval ženich. Dokonce i svatební oblečení.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155830375426032&set=pb.517676031.-2207520000.1545222291.&type=3&theater

Jak si užít svou svatbu?

Oba manželé se shodují na jednom, svatbu dělá nezapomenutelnou zážitek a to, že si berete toho pravého člověka. Je nutné si připustit, že ne všem můžete vyhovět a udělat jim radost a že všechno nemusí být dokonalé. Nakonec si nikdo nevšimne, jestli má barva květu stejný odstín jako zlato na látce kolem židlí. Užijte si svůj den, buďte se svými blízkými, udělejte si čas jen na vás dva, abyste si po celý život pamatovali, proč jste se vlastně vzali.

A nejdůležitější rada na závěr. Před svatbou se pořádně vyspěte. Protože jen odpočatí si dokážete svůj den pořádně užít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zamilovaný pár se rozhodl vzít na stejném místě jako rodiče ženicha. O 37 let později