Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Vyrobte si originální svatební dekorace na obřad i hostinu na míru

Letní svatba je ideální příležitostí k využití venkovních prostor, které ozdobíte sezónními květinami a ozdobnými krajkami, mašlemi a dalšími. Vyrobte si látkové svatební dekorace svépomocí. Nejenom že ušetříte, ale máte možnost přizpůsobit si jejich vzhled svým požadavkům. Když k jejich výrobě přizvete kamarády i rodiny, užijete si společně zábavné odpoledne.

Bavlna jako svatební látka? Proč ne

Myslíte si, že mezi materiály, které lze použít na svatbě, patří pouze krajky a organza? Ale kdepak. Využít můžete také bavlnu, a to hned k vytvoření několika dekorací. Bavlna je totiž skvělá v tom, že je pevná a odolná. Co si s ní tedy při vyrábění dekorací počít? Bavlněná látka se dá použít k výrobě stolních běhounů, ubrusů, povlaků na židle a také kapesníčků či ubrousků s monogramy.

Stuhy, krajky a organza

Svatební výzdoba se samozřejmě neobejde ani bez stužek, krajek a organzy. Stuha by neměla chybět na klopě ženichova saka, ale dá se použít také k ozdobě váz s květinami. Zejména v případě, že vsadíte na luční květiny. Krajky se dají využít při zdobení stolu, společně s organzou, ale také je lze použít pod svatební dort a ozdobení jmenovek.

Nakupte si všechny látky pro výrobu svatebních dekorací na jednom místě

Abyste se mohli rovnou vrhnout na výrobu svatebních dekorací, nakupte si veškeré látky a další doplňky na jednom místě. Skvělým zdrojem materiálu je online obchod Bubulakovo.cz. Jedná se o skvěle zásobený e-shop nabízející kvalitní zboží za výhodné ceny.

Výdaje za svatbu se mohou vyšplhat do závratných výšin. Chcete-li si ale nějaké peníze ponechat na svatební cestu, vrhněte se na výrobu dekorací sami. S partou přátel a rodinných příslušníků budete mít brzy hotovo a zároveň budete mít jistotu, že vaše svatební ozdoby budou vypadat přesně tak, jak si přejete.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Vyrobte si originální svatební dekorace na obřad i hostinu na míru