Menu
WeddingMag
Po svatbě

Vyrazte letos na svatební cestu do Řecka!

Milujete sluncem zalité destinace tak moc, že do nich chcete přenést všechny vaše významné okamžiky? Žádost o ruku, svatbu, líbánky? Proč ne! Řecko je na to jako stvořené! Nejen Řecko samotné, nýbrž i nespočet řeckých ostrůvků roztroušených v egejském a jónském moři čeká na to, ať si je vyberete pro vaši pohádkovou dovolenou.

Proč je Řecko tak oblíbené?

Pokud ještě nepatříte k těm, kteří mají na svém kontě alespoň jedinou návštěvu Řecka, měli byste to napravit. Takovou krásu, si přece nemůžete nechat ujít! Sluncem zalité Řecko a jeho ostrovy nabízejí nepřebernou škálu možností, jak si užít dovolenou. Řecko s all inclusive si zkrátka zamilujete. Pokocháte se nádhernými přírodními scenériemi, okoupete se v průzračně čistém moři, zkombinujete písčitou i oblázkovou pláž, dobrodružnou turistiku i sladké nicnedělání. Budete žasnout nad starou řeckou architekturou, která vás bude nutit neustále mačkat spoušť fotoaparátu. Řecko je zkrátka top destinací a je celkem jedno, zda přemýšlíte kam vyrazit na Krétu, jestli navštívit ostrov Kos nebo Rhodos. Ať se hnete kamkoliv, můžete těžit z výhod této země, ke kterým určitě patří i fakt, že Řecko patří do schengenského prostoru, letecky to máte, co byste kamenem dohodili či skutečnost, že v této zemi se výrazných střevních problémů bát opravdu nemusíte.

Co říkáte na řeckou svatbu?

Nebo na svatbu typicky českou, ale v krásném řeckém prostředí? Řada lidí právě po tomhle touží. Jen pomyslete na ty svatební fotografie! A protože se ceny letenek do Řecka pohybují velmi nízko, jedinou překážkou zůstává dostat do Řecka svou početnou rodinu. To už by se totiž prodražilo. A tak nezbývá než buď sáhnout hluboko do kapsy, nebo doma nechat většinu svatebčanů a s sebou vzít jen ty nejbližší. Další možností je vyrazit do Řecka až na líbánky.

Líbánky v Řecku

Líbánky v Řecku se mohou nést v různém duchu a naladění. Bylo by však škoda zůstávat v hotelovém apartmá, když venku na vás čeká řecké bohatství. Doporučujeme vám užít si ode všeho něco. Řecko s all inclusive si užijete a zároveň si odpočinete. Právě taková dovolená je nejlepší volbou pro zamilovaný a čerstvě sezdaný pár, který nemusí nic řešit, jen jeden druhého. Fotky z těchto destinací (s čerstvě nasazenými snubními prstýnky v popředí) budou předmětem velkého zájmu ještě dlouho, dlouho po líbánkách. Jen se pořádně přesvědčte, zda vám prstýnky na prsteníčcích drží – ať se jedna z řeckých pláží nestane ta, na které jste ztratili snubní prsten.

Proč vyrazit do Řecka – shrnutí

Ať už na líbánky nebo jen tak na dovolenou, do Řecka můžete vyrazit i z těchto důvodů:

  • v Řecku na vás čeká přátelská atmosféra. Řekové z turismu žijí a tak neváhají s turisty ztratit pár přátelských slov třeba při nákupu v obchodě,
  • užijete si kontrast řeckých tradic a moderní tváře Řecka,
  • oblíbíte si památky a typické řecké stavby,
  • užijete si všude přítomné olivovníky,
  • jen málokdy vám v Řecku zaprší,
  • využít můžete výlety lodí i nejrůznější vodní sporty,
  • do země můžete vyrazit tak zvaně na vlastní pěst, protože je to země bezpečná.
Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Vyrazte letos na svatební cestu do Řecka!