Menu
WeddingMag
Po svatbě

Vybíráme svatební povlečení pro nezapomenutelnou noc

Jste beznadějně zamilovaná a svému vysněnému princi jste právě řekla své ANO? Ta úžasná tři písmena pronesena v pravou chvíli z Vás dokáží udělat tu nejšťastnější ženu na celém světě?

Vaše mysl je unášena do propastných hlubin báječných představ spojených s desítkami spokojeně prožitých let po boku vašeho budoucího manžela. Tyto představy jsou vskutku pohlcující, ovšem jak se připravit na jedinečnou a nezapomenutelnou První manželskou noc?

Perfektní a jedinečná událost si zaslouží třeba i takovou zdánlivou drobnost jako exkluzivní povlečení. Jak ale vybírat svatební povlečení?

Bílá není vždy samozřejmostí

Hned první se nabízí barva povlečení. Ač se výběr barvy může pro někoho zdát naprosto jasný, dnešní benevolentní společnost dává nevěstám zcela volnou ruku. Tradice velí volit pouze barvu bílou, která nese znak nevinnosti, realita bývá ovšem často jiná.

Ne vždy jsou nevěsty ochotny se do této barvy obléci, natož do bílé oblékat svojí novomanželskou loži. Ať už je volba novomanželů jakákoliv, vždy se jedná o velice luxusní záležitost.

Svatební povlečení

Bílá barva nemusí nutně převládat v novomanželské ložnici. Nevěsty dnes volí i krémové povlečení, ale z luxusnějších materiálů.

Luxusní materiály ložního prádla

Luxus je pojem známý všem budoucím nevěstám. Jedinečný a nezapomenutelný den, na který se společně vzpomíná do koce života, kdy musí být vše zcela dokonalé, včetně první manželské noci. Jak se na ni připravit, aby opravdu nezapomenutelná byla?

Sáhněte po luxusnějších kouscích povlečení a nebudete litovat. Ale nebojte se, luxus neznamená, že musíte za povlečení zaplatit tisícové částky. Stačí vědět, po jakých materiálech sáhnout.

Svatební povlečení

V povlečení kromě bílé barvy můžete vsadit i na něžnou romantiku, kterou dotvoří drobné kvítky.

Krásné povlečení pro novomanžele

V případě využití hotelového apartmá, bude vše zařízeno samotným hotelovým personálem za vás. Pokud si ovšem zakládáte na originalitě a vše chcete mít ve své režii, doporučujeme zvolit povlečení bílé, nevšední, a právě luxusní materiál povlečení.

Povlečení Damaškové. Tento zdobný, vysoce luxusní materiál s lesklou do vzorů tkanou úpravou, v příhodně zvoleném sněhobílém provedení, nenechá chladným žádného alespoň trochu romanticky smýšlejícího člověka. A navíc – damašek láme letošní trendy.

Povlečení Saténové. Pokud hledáte povlečení, které vás uchvátí nejen materiálem, ale i naprosto okouzlujícím vzhledem, s téměř nepopsatelným charakterem, je příhodné zvolit právě satén. Tradice, historie i původ vypovídá o luxusu, eleganci a nevšednímu kouzlu jemu vlastní.

Povlečení bavlna Deluxe. Jemnost a hebkost bavlněného materiálu v úpravě Deluxe svědčí nejen o výborném vkusu nevěsty, ale jistě vypovídá i vše o naprosté oddanosti, s kterou se této příležitost věnovala. Volba nejen honosná a zdobná ovšem i velice vkusná a praktická.

Každý den můžeme prožít pouze jednou, natož náš svatební den, užijte si ho proto naplno, ať už budoucnost přinese cokoli. Nechť vás štěstí provází na vaší dlouhé společné cestě životem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybíráme svatební povlečení pro nezapomenutelnou noc