Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Vdáváte se v létě? Kde seženete krásné svatební šaty

Nejen na vdávání je léto snad tím nejkrásnějším obdobím, a tak není divu, že většina párů si svůj svatební den naplánuje právě do nadcházejících měsíců. Pokud se v létě stanete nevěstou i vy, je nejvyšší čas na vybírání svatebních šatů.

Svatební den patří k těm nejdůležitějším v našem životě – mnoho žen si tento akt zpečetění lásky mezi dvěma lidmi představuje už od malička. Proto by se každá nevěsta měla cítit jako princezna. A k tomu jsou samozřejmě potřeba perfektní svatební šaty. Jak vybrat takové, které vám dokonale padnou?

Svatební šaty podle postavy

Svatební šaty jsou dnes k dostání v nejrůznějších provedeních, objevit ty pravé ovšem přesto může být oříšek. Při výběru se zaměřte zejména na nalezení střihu, který bude lichotit vaší postavě. Pokud máte širší boky, užší ramena a úzký pas snažte se zvýraznit horní část těla. Budou vám slušet šaty ve střihu do A či v empírovém střihu a s bohatě zdobeným korzetem.

Jestli naopak máte nevýraznou ženskou postavu a nenápadný pas, vsaďte na svatební šaty s nabíranou sukni a odhalenými rameny. Bříško zakryjete širokou sukní začínající už pod prsy, ke zúžení horní části těla zase poslouží výstřih ve tvaru V. Souměrné ženské křivky skvěle vyniknou v přiléhavých šatech typu mořská panna.

Kde vybrat svatební šaty

Každá z nás zkrátka potřebuje zvýraznit něco jiného, proto se primárně neorientujte podle toho, jak šaty sluší modelkám na obrázcích, ale pořádně si různé střihy vyzkoušejte sama. Z hromady honosně zdobených, originálních, ale i jednoduchých provedení si můžete vybrat v Atelier Della Sposa, v půjčovně a prodejně svatebních šatů na Praze 2.

Kolekce značky Zoryana Stekhnovych je inspirována elegancí francouzských žen. Svatební šaty, zhotovené nejčastěji z materiálů jako je šifón, satén, plisé či organza, které v sobě kombinující prvky romantické něžnosti, odvážené smyslnosti a decentního luxusu, jsou k dostání ve všech cenových kategoriích. Starší kolekci je pak možno zakoupit za zvýhodněné ceny ve výprodeji svatebních šatů.

Co když si nevyberete

Vedle dalších služeb, jako je půjčení a prodej šatů pro družičky, svatebních šatů pro těhotné, plesových a dalších společenských šatů, pánských obleků, svatebních doplňků a svatebního servisu, nabízí Atelier Della Esposa rovněž úpravy šatů na menší či větší postavu, případně podle dalších požadavků. Na přání vám také tým návrhářky Zoryany Stekhnovych ušije jedinečné svatební šaty přesně podle vašich představ.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vdáváte se v létě? Kde seženete krásné svatební šaty