Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Tipy na svatební dary, se kterými nešlápnete vedle

Svatební dary jsou nejen pro novomanžele, ale i pro hosty jsou jedinečným způsobem, jak vyjádřit lásku a podporu. Pokud hledáte tipy na svatební dary, které zaručeně potěší a neuděláte s nimi chybu, máme pro vás několik skvělých nápadů. Zde jsou některé z nich:

1. Relaxační a zážitkové pobyty

Po náročném období plném příprav a stresu ocení novomanželé relaxaci. Darujte jim luxusní víkendový pobyt v lázeňském hotelu, romantickém chatičkovém resortu nebo elegantním wellness centru.

Pro milovníky dobrodružství může být skvělým darem balonový let, tandemový seskok nebo romantická plavba na lodi. A nejen to, dají se zakoupit i pobyty na koňském ranči. Pro milovníky aut pak například projížďka sporťákem nebo veteránem.

(Tip: Skvělé nabídky relaxačních pobytů a dovolených najdete zde!)

2. Svatební sklenice

Klasickým a přesto vždy oblíbeným svatebním darem jsou svatební sklenice s gravírováním. Díky gravírování se z nich dá udělat krásný osobní dar, který nejen že bude sloužit při oslavě, ale zároveň bude krásnou památkou na tento speciální  den.

3. Domácí vinotéka

Pro páry, kteří si libují v lahodném vínu, může být domácí vinotéka skvělým dárkem. Zvolte elegantní vinotéku, která pojme jejich oblíbené lahůdky, a doplňte ji souborem různých vín. Můžete také přidat knihu o vínech či lístky na degustaci v místní vinárně. A k tomu třeba dárkový koš s výběrem sýrů vhodných k vínu!

4. Osobní svatební předměty

Darujte jim předměty, které jim budou připomínat tento zvláštní den. To může být například vlastní design svatebních pohárků, ubrusu, polštáře nebo deky s jejich jmény a datem svatby.

5. Kulinářský kurz nebo zážitková večeře

Pokud novomanželé milují dobré jídlo a vaření, můžete jim darovat účast na kulinářském kurzu. Získají tak nové dovednosti a společně si vytvoří zážitky. Alternativně můžete zajistit exkluzivní zážitkovou večeři v restauraci s více chody a lahodnými překvapeními.

6. Osobní fotokniha nebo album

Sbírka fotografií z jejich společných momentů může být velmi cenným darem. Vytvořte pro ně osobní fotoknihu nebo album, které zachytí nejen svatební den, ale také okamžiky, které spolu prožili. Nebo se také dá nechat vyrobit obraz na stěnu i s rámem, který bude tvořen koláží společných fotek novomanželů a jejich rodiny.

7. Finanční příspěvek na nový život

Novomanželé mohou mít nějaký společný velký sen, který po svatbě rádi splnili. Finanční příspěvek na tento sen by tedy mohl být velmi vítaným darem. Může to být například příspěvek na koupi nového bytu, auta, stavbu vlastního domečku, společnou dovolenou nebo jiných věcí, které mají na svém seznamu. Nebo jim zkrátka můžete přispět do nového života, nebo asi pořádně užili svoji líbánkovou cestu!

(Tip: Na další nápady zajímavých svatebních darů se můžete podívat i sem, kde je naleznete i s recenzemi!)

Pamatujte, že nejlepší dary vycházejí z osobního porozumění a pozornosti k zájmům a přání novomanželů. Výše uvedené tipy mohou sloužit jako inspirace, ale vždy zvažte, co by pro

ně bylo nejvhodnější a nejvíce významné. Některé páry si dokonce předem tvoří svatební seznamy, na kterých mají své vlastní tipy a přání, co by rádi dostali darem, co se jim bude hodit do společné domácnosti a podobně. Na to případně berte ohled, a hlavně,

ať už vybíráte jakýkoliv dárek, nezapomeňte se domluvit se zbytkem příbuzenstva či hostů,

ať nekupujete stejné věci!

Eliška Procházková

Odkazy:

  1. https://www.megaubytko.cz/relaxacni-pobyty
  2. https://www.dekorant.cz/svatby/
  3. https://compari.cz/vinoteky/
  4. https://compari.cz/vinoteky/
Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na svatební dary, se kterými nešlápnete vedle