Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Tenisky se svatebními šaty – je tato kombinace módní?

Tenisky na svatbu nemusí být utopie. Můžete s nimi zabodovat. Nehodí se ale pro každou nevěstu. Podívejte se, jak je vybírat.

Dáváte přednost pohodlí? Nemusíte se ho vzdát ani na vaší svatbě.

Při volbě správné obuvi na svatbu je vhodné odpovědět si na pár otázek. Zamyslete se nad ním, jaký je váš osobní styl. Jsou ženy, které si potrpí na elegantní a vyloženě ženský styl oblékání. Milují šaty, sukně, krajky, boty na podpatku, zkrátka oblečení, které zvýrazní ženské křivky. V tomto případě vám jako svatební obuv spíš sednou klasické boty na podpatku nebo něžné baleríny. Pokud jste ale spíš žena, která dává přednost mikině, roztrhaným džínům a teniskám do práce i na běžné nošení, může pro vás být představa svatby prožité v pohodlných teniskách ideální. Dámská móda je v tomto směru opravdu rozmanitá. A jak již bylo řečeno, tenisky jsou pohodlné a nemusíte se u nich bát, že byste si neužili váš svatební den. Puchýře a otoky nohou vám v tomto případě pravděpodobně nehrozí. Další důležitá věc, nad kterou je dobré se zamyslet, je místo konání vaší svatby. Na svatbu v kostele je vhodnější společenská obuv, lodičky nebo baleríny. Oproti tomu svatba v parku nebo v přírodě přímo vybízí k pohodlným a ležérnějším doplňkům právě v podobě tenisek.

Vybírejte boty a doplňky podle barvy a stylu vaší svatby

V současnosti je velmi oblíbené ladit svatbu do konkrétních barev. Mezi nejoblíbenější svatební barvy patří světle růžová, krémová, bílá a další pastelové barvy nebo jejich kombinace. Do těchto barev se ladí nejen dekorace, ale i kytice, oblečení pro družičky a ženicha a další drobné doplňky. Stejně tak je tomu i u svatebních bot. Máte-li barvu svatby ve světlých pastelových barvách, můžete v těchto barvách zvolit i svatební boty. Dávejte ale pozor, aby boty nepřebily celý svatební model. Zvolíte-li nevhodnou nebo křiklavou barvu, nemusí to vypadat příliš dobře. Trefou černého jsou bílé boty. Bílými botami zaručeně nic nezkazíte. V tomto případě je jedno, jestli máte bílé lodičky nebo bílé sneakersy dámské. Bílá je svatební a univerzální barva. Boty stejně jako další doplňky ale vybírejte vždy až poté, co si vyberete vhodné svatební šaty. Podle barvy šatů a jejich střihu si pak vyberte ty boty, které se ke konkrétním šatům hodí nejlépe. Myslete i na to že každá bota je jinak vysoká. Opravdu nevypadá dobře, když při chůzi kvůli krátkým šatům všichni uvidí vaše boty. Šaty upravujte a vybírejte vždy v kombinaci se šaty.

Tenisky na svatbu

Kde si pořídit vhodné tenisky na svatbu?

Když už si zvolíte na svatbu vynést tenisky, otázkou je, kde vybrat ty pravé. Svatební boty si můžete pořídit jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopech. Každý způsob má své výhody i nevýhody. V kamenných prodejnách si boty můžete vyzkoušet přímo se svatebními šaty, na internetu zase máte mnohem větší možnost výběru. Pokud ale nemůžete najít kousek právě pro vás, můžete si boty vyrobit, nebo upravit. Pořiďte si jednoduché bílé tenisky, které si doma dozdobíte dle svého vkusu. Možností je spousta. Boty můžete doplnit o něžnou krajku, jemné perličky nebo vyměnit obyčejné tkaničky za tylové. Pokud chcete být vtipní, můžete na boty napsat originální a vtipný text. Ať už na podrážku, špičku nebo na patu. Můžete si být jisti, že vaše svatební obuv bude výjimečná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tenisky se svatebními šaty – je tato kombinace módní?