×
WeddingMag

Světýlka na svatbu: Vsadit lze na spousty motivů

Osvětlení na svatbu

Jedním z nejdůležitějších momentů v životě člověka je bezesporu svatba. Vždyť právě spojení muže a ženy představuje doživotní závazek. Svůj den D si proto chce každý pár dokonale užít. Svatba tudíž bývá jednak dokonale stylizovaná a jednak plná krásných momentů s rodinou a přáteli. Právě onomu elegantnímu designu napomáhají stylová svítidla. Na jejich výběr se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Elegantní světelné řetězy

Mezi zcela specifická světýlka na svatbu se řadí především světelné řetězy. Jejich hlavní předností je bezesporu kompaktní podoba. Světýlka jsou zavěšená přímo na řetězech a vytvářejí tak perfektní dekoraci. Řetězy je možné bez problémů instalovat fakticky kamkoli. Jednat se může třeba o různé sály, kde se svatby běžně konají, nebo o venkovní prostory. Co se těch týče, nejčastěji se zavěšují na pergolu. Záleží ale úplně na vás, jak je využijete a na tom, v jakém duchu je svatba koncipována. 

Světelný nápis

Proč ne? I ten vypadá moc hezky. Stačí pouze prosté slovo SVATBA. Tento nápis bude někde na viditelném místě a rozsvítí se v momentu, kdy už bude venku šero. Jinak není problém volit i jakékoli jiné nápisy, které třeba vyjadřují jména dvou lidí, již spojují své životy v jeden jediný.

Zapůjčení světelných dekorací na svatbu nepředstavuje problém

Osvětlení na svatbu není nutné hned kupovat. Počítejte s tím, že fakticky jde o jednorázovou záležitost. Ideální je využití služeb půjčovny světýlek. Bez problémů získáte světelnou dekoraci za cenu nižší, než při koupi. Půjčovna světýlek je k dispozici samozřejmě i online, a tak není nejmenší problém zarezervovat si světýlka dle vaší potřeby a vkusu. Svatba se tak ponese přesně v takovém duchu, v jakém ji chcete mít.

Jak rozzářit svatbu ještě více?

Pokud chcete mít svatbu vyšperkovanou opravdu do posledního detailu, můžete se zaměřit i na další světelné dekorace. Mezi ty hlavní patří určitě světelné láhve. Pro ty se přímo nabízí umístění na jednotlivých stolech, protože večer poskytnou hostům krásné, tlumené světlo pro jejich zábavu. Dalším úchvatným prvkem jsou poté žárovkové řetězy, které vyniknou zejména v exteriéru, vytvoří příjemnou atmosféru a zároveň osvětlí požadovaný prostor.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..