Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební šaty Kate Middleton jsou přísně střeženým tajemstvím

Redakce

Redakce

21. 2. 2011

Do ostře sledované svatby prince Williama a Kate Middleton zbývá přesně 68 dnů. Už teď je ale oblíbenou zábavou novinářů, stylistů i módních odborníků tipovat, v jakých šatech asi Kate vykročí uličkou Westminsterského opatství.

FOTO: Catherine Elizabeth Middleton a princ William z Walesu

Catherine Elizabeth Middleton a princ William z Walesu. Zdroj: Reprofoto youtube

V čem řekne Kate své ano následníkovi britského trůnu, v tuto chvíli není jasné. Nejčastěji je ve spojení se svatební róbou skloňováno jméno britského návrháře Bruce Oldfielda.

Právě do jeho londýnského butiku totiž nedávno zavítaly matka a sestra budoucí nevěsty. Strávily tam přes hodinu a půl a setkaly se přímo s Oldfieldem. Přilily tak do ohně nepodloženým spekulacím a odhadům. Sám Oldfield tuto zprávu nepotvrdil, pouze se vyjádřil v tom smyslu, že ať už si Kate na sebe oblékne cokoliv, bude díky dokonalé figuře vypadat vždy úchvatně. Zároveň ale uvedl, že by byl případným pověřením navrhnout Kate šaty opravdu potěšen.

Oldfieldovi nahrávají i roky oddané práce pro princeznu Dianu, které pomohl vytvořit vlastní styl. Kdyby se mu dostalo té cti, vytvořit šaty pro nastávající prince Williama, zvolil by prý jednoduchou siluetu s detaily dostatečně podtrhujícími význam události, něco elegantního s moderním nádechem.

FOTO: Svatba Lady Diany a prince Charlese

Lady Di se vdávala v šatech od Davida Emanuela

V závěsu za Brucem Oldfieldem zůstává Danielle Issa Helayel, která stojí za modrými zásnubními šaty Kate Middleton. Na jednom se ale zázračně shodují všichni, s největší pravděpodobností sáhne Kate po někom z britských návrhářů. Vivienne Westwood má zatím kurz 8:1. David Emanuel, tvůrce Dianiných svatebních šatů, je na tom o něco lépe s kurzem 5:1.

Otázkou je, zda se v panující hysterické atmosféře podaří královskému dvoru tajemství nevěstiných šatů utajit. Jak se nechal slyšet královský mluvčí, je to přece právo každé nevěsty. Bude to ale těžké. Podle BBC se materiálům dokumentujícím návštěvu matky a sestry v londýnském butiku dostalo asi tak podrobné analýze jako videonahrávkám s Usámou bin Ládinem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební šaty Kate Middleton jsou přísně střeženým tajemstvím