Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební pochod dámské obuvi

Zejména ženy si dávají záležet na tom, aby byl jejich outfit dokonalý a všechny prvky spolu navzájem ladily. Je to skoro jako hrát akordy. Stačí špatně zvolit jeden tón a výsledek potrápí naše uši a v případě neladícího outfitu oči. A proto je nabídka modelů dámské obuvi tak rozmanitá. Aby se daly do souladu všechny části oděvu a výsledek byl pro naše oči naopak balzámem.

Boty, zejména tedy boty dámské, nabízí poměrně široký výběr, a proto lze některé modely využít dokonce i na takovou speciální příležitost, jakou je bezesporu svatba. Současné módní trendy jsou poměrně benevolentní, co se týče kombinací typů obuvi a oblečení. Pojďme se tedy podívat na několik zajímavých a originálních modelů dámské obuvi, které si můžete vzít třeba i na svatbu.

Řekněte své  „ano” teniskám

Chcete svou lásku nejen k nastávajícímu muži, ale i k teniskám zpečetit ve stejný den? Nebojte se spojit příjemné s užitečným a nazujte si ke svatebním šatům tenisky. Sněhově bílé dámské tenisky na platformě si vaše „ano” rozhodně zaslouží. Skvěle by si tenhle model dámské obuvi rozuměl nejen s vašimi bílými svatebními šaty, ale také s šaty s květinovým vzorem.

Zkrátka pokud chcete být na své svatbě originální, rozhodně tuhle netradiční kombinaci vyzkoušejte. A jako bonus se budete cítit pohodlně a budete si moct v teniskách užít i svatební hostinu. Na svatební noc doporučujeme ale tenisky sundat. Pěkný kontrast k bílým šatům vytvoří dámské bílé tenisky s květinovým vzorem, které se mohou hezky doplňovat s vaší svatební kyticí. Jen připomínáme, abyste po obřadu nezapomněly hodit vdavekchtivým kamarádkám tu správnou květinovou proprietu – tedy kytici, ne boty.

Sandálky na léto

V teplých dnech můžete své nožky na svatbu ozdobit vkusnými dámskými sandálky. Ať už ploché sandály, nebo trochu extravagantnější sandály na podpatku či na platformě, obojí vám dodá patřičnou dávku odvahy a sebedůvěry na cestu k oltáři. Nemusíte mít čistě bílé sandály, ale můžete si k šatům zvolit i různá zdobení. Takové sandálky zdobené třpytivými kamínky rozzáří nejen váš svatební outfit, ale i náladu.

Svatební boty

Ať už hrajete ve svatební den hlavní roli nevěsty vy, nebo jste na svatbě hostem, na Rieker-eshop.cz se můžete podívat na nabídku kvalitní dámské obuvi pro formální, ale i neformální příležitosti. Nebudete tedy už smutnit, že nemáte boty do kina, divadla či na setkání s přáteli a svět bude zase o něco krásnější, protože váš outfit bude ladit za jakýchkoliv podmínek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební pochod dámské obuvi