Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební kosmetika, péče o pleť a tělo, aneb nenechte nic náhodě!

Ať už Váš den D bude za rok nebo za dva týdny, máme pro vás zaručené tipy, jak ze sebe udělat nevěstu snů a užít si svou svatbu na maximum. V institutu Asklepion pro vás sestavili sérii ošetření s perfektním okamžitým účinkem i dlouhodobým efektem. Vyberte si pro sebe to nejlepší.

HYDRATACE je základ

Ať už vás čeká jakkoli významná životní událost, vaší pleti vždy náramně prospěje dodat ztracenou vláhu a podpořit tvorbu kolagenu. To s přehledem zvládne hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou. Tato tělu vlastní látka má jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu, a tím účinně hydratovat pleť, zlepšovat její pružnost a vyhlazovat jemné vrásky. „Hloubková hydratace je injekční ošetření, kterým do hlubších vrstev kůže vpravujeme aktivní látky. Ty zlepšují hydrataci, tonus a kvalitu kůže,“ vysvětlila nám primářka oddělení dermatologie v Asklepionu MUDr. Hana Smutková.

  • Ošetření si domluvte zhruba 2 týdny před svatbou, aby byl efekt co nejlepší.

Jak se máme o svou pleť starat, abychom ji dostali do kondice?

Rozhodně bychom měli pleti dopřát kvalitní hydrataci. Nejjednodušší cestou je sáhnout po kvalitním séru a hydratačním krému. Důležité je také dodržovat pitný režim. Pokud je pleť extrémně suchá, doporučuji rychlé a účinné ošetření kyselinou hyaluronovou ve formě mezoterapie.

Toto ošetření můžeme upravit na míru podle typu pleti a věku pacientky. Pro výraznější efekt ošetření kombinujeme s vitamínovými koktejly nebo plazmaterapií,“ říká primářka Smutková v Asklepionu. Zde máte nyní možnost absolvovat tato ošetření s 10% slevou, ale volné termíny rychle mizí, tak s objednáním neotálejte.

Svatební kosmetika

PŘIROZENĚ PLNÉ RTY A ZÁŘIVÝ ÚSMĚV

Plnost rtů se již delší dobu řeší výplněmi, dnes nejčastěji na bázi kyseliny hyaluronové. Většina žen v poslední době dává před augmentací rtů přednost velmi přirozenému refreshi. Dermatolog při něm aplikuje jehlou nebo kanylkou jemnější typ materiálu, po kterém dojde k redukci drobných vrásek nad rtem, aniž působí velikost rtů nepřirozeně, ale naopak.

Váš dokonalý úsměv korunujte perfektně bílými zuby. Specialisté Asklepionu doporučují jako nejefektivnější domácí bělení pomocí bělicích gelů a na míru vyrobených nosičů, do kterých si sami aplikujete gel podle potřeby.

  • Naplánujte si návštěvu dermatologa 2 týdny před svatbou.
  • Bělení zubů začněte nejpozději 1 měsíc před svatbou.

TOP 5 úspěšného hubnutí

Svatební kosmetika

Přiznejme si – která nevěsta nechtěla mít ve svých nádherných svatebních šatech také perfektní postavu. I když víme, že nejdůležitější na cestě k ní je zdravý jídelníček a dostatek pohybu, víme také, že existují tipy, jak si k vysněné dokonalé postavě pomoci.

Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejoblíbenějších. Pokud máte ještě do svatby času dost, a na těle pořád pár špíčků, které se vám nedaří ani zhubnout, ani vycvičit, je tady liposukce. Na klinice Asklepion navíc používají radiofrekvenční liposukci BodyTite, která kromě toho, že odsaje přebytečný tuk, zároveň vypne kůži a vyhladí celulitidu. Pokud se vám nechce na plastiku, mají pro vás v Asklepionu jako řešení buď laser Fotona Tight Sculpting, nebo kryolipolýzu Cooltech.

Přístroj rozpouští tukové buňky zmrazením na -8°C a dokáže tuk zredukovat až o 80 % procent. A když už času opravdu není moc, jsou tu kosmetická zeštíhlující ošetření Phytomer v kombinaci s tělovými přístroji LPG a Vellashape.

  • Liposukci absolvujte nejpozději 6 měsíců před svatbou.
  • Redukce tuku s Cooltech probíhá 4 měsíce.
  • Kosmetická ošetření si můžete dopřávat i třeba 1 týden před dnem D.
Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Svatební kosmetika, péče o pleť a tělo, aneb nenechte nic náhodě!