Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Svatební diář, pomocník bez kterého se plánování svatby neobejde

Redakce

Redakce

22. 9. 2017

Již jsme vám radili jak sestavit harmonogram pro perfektní naplánování a organizování příprav a samotného dne svatby. Co jsme však ještě nezmínili, je správná volba toho nejdůležitějšího, diáře. Bez diáře je plánování velmi složité a nepřehledné. Poradíme vám jak vybrat vhodného pomocníka.

Poradíme vám jak zvolit vhodného plánovacího pomocníka. Ideální je, vybrat si diář přímo na míru. Se správným diářem jde vše lépe a budete se cítit jak svatební koordinátorka.

Denní, měsíční či týdenní

Cena je určitě nezanedbatelný ukazatel, ale neměl by být nejdůležitější. Velmi důležitý faktor je provedení diáře. V první řadě promyslete, jak moc detailně potřebujete plánovat a zvolte diář dle kalendária: měsíční, týdenní, denní.

Doporučuji zvolit denní. Nemusíte využít všechny stránky, ale tento typ vám zajistí, že jen tak na něco nezapomenete. Pro velké organizátorky a puntičkářky je vhodný diář s časovou osou dne, popřípadě s prostorem na poznámky a úkoly na každý den.

Na vzhledu záleží

Při volbě správného diáře promyslete jak často a kde všude ho budete využívat. A zda jde pouze o svatební diář nebo i pracovní a soukromý. I když většina z nás chce oddělovat pracovní život od soukromého, je praktičtější vlastnit pouze jeden diář pro obě funkce.

Při výběru diáře neopomeňte skutečnost, že diář vás bude reprezentovat pokaždé, když budete organizovat svůj čas. Proto volte spíše tmavší a neutrál odstíny a bytelné, ideálně omyvatelné materiály.

Tip: Pokud chcete vnitřek diáře ještě více zpřehlednit a zpestřit, využijte barevné zvýrazňovače a lepící papírky. Tak můžete zvýšit důležitost jednotlivým úkolům.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební diář, pomocník bez kterého se plánování svatby neobejde