Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Svatba v hotelech hlavního města Prahy a dalších velkých městech – v Brně nebo Zlíně

Svatební den je velmi slavnostní okamžik, není tedy divu, že každý touží po tom, aby se stal i nezapomenutelným. Ke svatebnímu dni se pojí nejen svatební obřad, ale také slavnostní tabule, zábava a veselí. Pokud chcete, aby vše bylo připraveno ke spokojenosti vaší i vašich svatebních hostů, oslovte hotely ve velkých městech, které společně s vámi sestaví vhodné menu, připraví slavnostní tabuli a nabídnou i ubytování pro nevěstu a ženicha i svatební hosty. Široký výběr hotelů na jedno místě nabízí portál Hauzi.

Svatební den v hlavní městě

Když slavnostní den, tak i na slavnostním místě. Takovým je třeba Staroměstská radnice v Praze, která nabízí možnost konání svatebního obřadu. Zdejší obřadní síň disponuje velmi exkluzivními prostory a svatební obřad se tak stane nezapomenutelným zážitkem.

Praha sama o sobě nabízí celou řadu zajímavých míst a je velmi častým cílem turistů našich i zahraničních. Kromě Staroměstské radnice je další dominantou města Pražský hrad. Zapomenout nesmíme ani na Národní divadlo nebo Národní muzeum. Nejen svatebčané mohou využít některou z možností ubytování Praha a užít si tak naše hlavně město se vší, co svým návštěvníkům nabízí.

Brno – sídelní město Jihomoravského kraje

I Brno nabízí možnost konání svatebního obřadu na své radnici a ubytování Brno i se svatební hostinou v některém ze svých hotelů nebo penzionů.

Je to druhé největší město na našem území. V minulosti bylo vnímáno jako hlavní město Moravy. Do povědomí se dostalo třeba díky každoročnímu Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu, který můžete navštívit na Brněnském výstavišti. Na blízký Masarykův okruh míří milovníci automobilových závodů.

Charakteristické panorama města tvoří hrad s pevností Špilberk, které se rozkládají na stejnojmenném kopci, a katedrála svatého Petra a Pavla, na jejíž návštěvu se musíte vypravit na vršek Petrov.

Přestože je Brno moderní velkoměsto, stále se zde setkáte s tradiční moravskou lidovou kulturou, kterou se snaží město zachovávat. Samozřejmostí je i celá řada lidových slavností, na kterých můžete spatřit lidové kroje a ochutnat tradiční moravská vína. Ničím neobvyklým není ani svatba v moravských krojích, s moravskými tradicemi a zvyky.

Zlín – metropole východní Moravy

Také Zlín nabízí možnost konání svatebního obřadu ve slavnostních prostorách města. Pro slavnostní oběd si můžete vybrat některý z hotelů či penzionů, který vám zároveň nabídne i ubytování Zlín.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatba v hotelech hlavního města Prahy a dalších velkých městech – v Brně nebo Zlíně