Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Svatba snů? Co takhle na statku?

Svatební den by měl být ve všech ohledech nezapomenutelný. Pro novomanžele i svatebčany. Kde takovou svatbu uspořádat?
Máte představu o tom, jak by vaše svatba snů měla vypadat? Především o místě, na němž řeknete své ano? Láká vás představa svatebního obřadu na pláži? Zamlouvala by se vám okázalá svatba na zámku? Chtěli byste se vzít v balónu?

Nezapomenutelná svatba na statku

Nebo je vaším ideálem romantická svatba na rozkvetlé louce s minimálním počtem svatebčanů? V tom případě pro vás bude ideální svatba na statku. K dispozici vám totiž je celý resort Equitana usazený v krásné přírodě brdských lesů na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd.

Romantika ke svatbě patří

Svatby v romantickém hotelu se těší velké popularitě. Není se ani čemu divit. Romantická svatba pod širým nebem má své kouzlo. V obklopení přírody, rybníka, koňů a nekonečných lesů. Rádi byste takovou stavbu? Máte ji mít!

Řekněte ano na molu rybníka

Sladké ano si budete mít možnost říci třeba na molu rybníka. S výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo na louce v obklopení vzrostlých stromů. Kouzelná ovšem může být i svatba v lese. Na krásné mýtině za zpěvu ptactva. Romantických zákoutí resort Equitana nabízí spoustu. A spolu s nimi i úžasné wellness a pobyty s koňmi. Uspořádat tu však můžete i firemní akci a teambuilding. Ale zpět ke svatbám.

Svatební hostina jako ze žurnálu

Resort Equitana je samozřejmě připraven uspořádat vám i svatební hostinu. Pomůže s přípravou svatební tabule, postará se o výzdobu i dekorace. Restaurace pojme až sto svatebčanů, svatební altán dokonce o dvacet hostů více.

Svatební noc na statku

V resortu Equitana samozřejmě budete moci strávit i svatební noc. A přenocovat v něm budou moci i samotní svatebčané. K dispozici jim bude celkem 51 pokojů (21 tříhvězdičkových a 30 čtyřhvězdičkových). Luxusně zařízených apartmánů, mezonetů i klasických pokojů. Více informací najdete přímo na stránkách resortu www.equitana.cz.

Ohodnoťte tento článek:
2
Právě čtete

Svatba snů? Co takhle na statku?