Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatba na prasečí farmě? Podívejte, jak ji mladý pár pojal!

Martina Mádlová

Martina Mádlová

24. 8. 2018

Jak to vypadá, když se chce někdo zapsat do historie? Mladík Billy, 27 let, to pojal po svém a připravil pro sebe a svou snoubenku  opravdu velké překvapení. Uspořádal svatbu mezi prasátky na prasečí farmě. Jeho nevěsta Steph, 23 let, sní ale o klasickém a čistém zážitku. Jak to celé nakonec dopadlo?

Hasič Billy se setkal s výkonnou ředitelkou Steph před čtyřmi lety v místním nočním klubu. O tři roky později navrhl Billy zasnoubení. Steph souhlasila, ale jedním dechem také dodává, že jsou oba naprosto odlišní. On je tak trochu vtipálek a volnomyšlenkář a ona zase má ráda pořádek a pravidla. Billy je tak trochu dítě. A jasně to dokazuje i jeho plán uspořádat svatbu na prasečí farmě.

Jak probíhala svatba na prasečí farmě?

Oba mladí lidé pocházejí z Mansfieldu Woodhouse, Notts. Překvapivé je, jakou přezdívku dal své snoubence Billy. Říká jí: „Moje malé prasátko“. Opravdu netradiční přezdívka.

Každopádně se svatbou měla Steph poměrně jasné plány. Nejdůležitější je pro ní správné plánování a přesná organizace. Chce, aby všechno, co se týká jejich vztahu, nebyl vtip a něco legračního. Má to mít svůj smysl.

„Chci vážný a krásný den“, řekla sama.

Jenže Billy si myslel něco jiného, i když i jeho plán má určitě svůj význam. Rozhodl se uspořádat svatbu mezi hodně prasaty na prasečí farmě, přesvědčený o tom, že jeho budoucí ženě se nápad zalíbí. Došlo to tak daleko, že i přemluvil družičky k tomu, aby šly na jejich svatební den tak trochu převlečené za prasátka.

Namísto okouzlujících šatů se dívky musely smířit s vyhlídkou, že budou mít na sobě růžové šaty s čumáčky, aby připomínaly prasátka. I když naštěstí měly v záloze ještě obyčejné fialové šaty jako záložní.

A aby bylo skutečně všechno tematické, nechal Billy udělat i prasečí dort za 250 liber.

 

Svatba na prasečí farmě

Nový rekord

Billy měl pro své snažení hned dva důvody. První z nich byl ten, že chtěl překvapit svou nevěstu. Druhý spočíval v jeho touze být zapsán do Guinessovy knihy rekordů za to, že bude mít rekordní množství prasat na svatbě. Dokonce zavolal i do kanceláře, kde rekordy evidují, aby se dozvěděl, jak na to a informoval je o svých ambicích. Aby zlomil rekord, musel mít na svatbě minimálně padesát prasat.

A zatímco Steph plánovala, jak půjde klasickou svatební uličkou ke svému milému na nějakém romantickém místě, odjel Billy na prasečí farmu v naději, že právě tam uspořádá svou svatbu.

 

Nevěsta na svatbě ohromila svým zpěvem. Podívejte se

Jak to celé dopadlo?

A jak to celé dopadlo? Když se Steph dozvěděla, jaká bude její svatba, štěstím právě nezářila. Nejdřív se domnívala, že je to celé jen vtip jejího veselého snoubence. Později ale zjistila, že to žádný vtip není. Nechtěla mít tematickou svatbu, chtěla jí mít krásnou a podle svých představ. Zpočátku se chtěla otočit a utéct.

Nakonec ale láska zvítězila a Steph řekla Billymu své ano. Dokonce ho i pochválila za jeho snahu, i když její velký den byl trochu páchnoucí a kvůli dešti i dost mokrý. A odpustila mu i to, že kvůli svému plánu utratil spoustu peněz.

Billy k tomu všemu jen dodal: „Oženil jsem se s dívkou svých snů.“

A jak byste na takové překvapení reagovali vy?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Svatba na prasečí farmě? Podívejte, jak ji mladý pár pojal!