Menu
WeddingMag
Svatební hostina

Sušené ovoce nebo oříšky…zdravé mlsání nejen k svačině

Také vás čas od času přepadávají chutě na sladké a vy se jen bezmocně rozhlížíte, kterou pochutinu byste si mohli bez výčitek dopřát? Zkuste naše tipy!

Sušené ovoce nebo oříšky…zdravé mlsání nejen k svačině

Znáte tu situaci, kdy ráno nestíháte a snídani odfláknete kusem ovoce či müsli tyčinkou po cestě do práce? Jenže ejhle odbije desátá a vás začnou přepadat chutě na sladké i slané. Pod vlivem chuťových buněk míříte k nejbližšímu automatu a za pár minut si už za svým pracovním stolem pochutnáváte na nezdravé dobrotě se spoustou čokolády. Jenže s každým soustem vás přepadá větší a větší zlost, že jste zase neodolali. Možná je řešení snazší, než si myslíte.

Snídaně jako základ celého dne

Pokud vás trápí chutě na sladké během dopoledne a snad i popostrkujete ručičky hodin, aby již odbily čas oběda, je něco v nepořádku. S největší pravděpodobností jste totiž ráno odběhli z domu bez snídaně nebo jste jí pěkně odbyli. A to je hlavní chyba, která zapříčiní, že tělu chybí během dopoledne energii a tak si jí chce dopřát za pomoci jednoduchých cukrů…proto ty chutě na sladké. Pojďme si teď představit rychlé pochutiny, které dokáží spolehlivě zahnat malý hlad.

Banány

Zdroj: Pixabay

  • Sušené ovoce

Ať už ovoce mrazem sušené nebo jen to klasické, na kterém si pochutnávaly už naše babičky. Ovoce představuje skvělý zdroj ovocných cukrů, které dokáží snadno přelstít náš mozek. Ano, sušené ovoce také nepatří mezi nejzdravější pochoutky, rozhodně je však pro tělo menší hřích než čokoláda nebo sladké pečivo. Sušené banány, jahody, meruňky, maliny nebo třeba švestky, výběr je v dnešní době už skutečně široký. Sušené ovoce můžete do zásoby objednat třeba na internetu nebo si pro něj skočit do nejbližšího supermarketu. A jeho hlavní výhoda? Jen tak se nezkazí…no, i když, je tak dobré, že by se stejně nestihlo zkazit.

  • Oříšky

Ořechy představují skvělý zdroj zdravých tuků a hodí se jako skvělá svačina kdykoliv během dne. Mnoho lidí se mu vyhýbá při hubnutí, to však není potřeba. Ořechy vám totiž s hubnutím naopak pomohou.

Vše, co tu zaznělo, vás určitě přesvědčilo o tom, že je linkbuilding důležitý. A že učiníte dobře, když využijete v oblasti tvorby zpětných odkazů nabídku firmy SEOlight s.r.o.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sušené ovoce nebo oříšky…zdravé mlsání nejen k svačině