Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Stříbrné sandály: Skvělá módní volba pro nevěsty

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě nevěsty. A mezi klíčové doplňky každé nevěsty patří boty. Pokud hledáte elegantní a stylové boty na svatbu, ve kterých vydržíte celý den, stříbrné sandálky mohou být volbou číslo jedna. Pojďme si na ně posvítit. Než nazujete svatební střevíčky, měly byste si udělat alespoň menší průzkum.

Svatební boty, to je téma, které řeší snad každá nevěsta. Ne vždy bývá snadné zkombinovat svatbu na venkově s vysokými podpatky, které mají tendenci bortit se do trávy. Proto nemusí být vhodné pro každou svatbu. Ať už chcete ulevit nohám během včera, nebo nemáte na svatbě vhodný terén pro kramfleky, právě sandálky jsou ideální náhradou, která důstojně strčí do kapsy i elegantní jehly. Nevěříte?

Jak zvolit vhodné obutí pro svatební den?

Než si ještě definitivně potvrdíme, že jsou právě stříbrné sandálky pro vás tou pravou volbou, zvažte několik faktorů, které vám pomohou určit výsledný styl vašich bot. Velkou roli hraje pochopitelně výběr svatebních šatů, roční období, místo svatby, pocit pohodlí i osobní vkus. Boty by měly být dostatečně pohodlné, abyste se v nich cítila dobře, nikde vás netlačily a celkově jste v nich pohodlně propluly svatebním dnem. Bez jediného puchýřku.

Styl bot by měl odpovídat celkovému vzhledu svatebních šatů tak, aby společně byly v harmonii. Pro svatební šaty v boho stylu budou sandálky ideální –⁠ spíše ale volte variantu přírodních barev, jako je bílá nebo béžová. Stříbrné sandálky se zase hodí k šatům, které mají všité perleťové doplňky, tylovou sukni a elegantní střih.

Co zvážit při výběru svatebních sandálků?

Důležitým faktorem pro výběr je materiál bot. Stříbrné sandálky mohou být vyrobeny s kůže, syntetiky nebo textilie. Zvolte takový materiál, který bude pohodlný na nošení a zároveň bude ladit s materiálem svatebních šatů.

Také styl sandálek hraje roli. Více zdobené sandálky můžete nahradit minimalistickou verzí –⁠ opět záleží na tom, v čem se vy sama cítíte dobře a jak hraje dohromady celkový outfit.

Záleží i na výšce podpatku. I sandálky mohou mít větší či menší tloušťku podrážky, případně klínek, který vám zajistí kromě většího rozhledu i pohodlí, o kterém se vám na jehlových podpatcích ani nesnilo.

Důležitá je také stabilita. Svatební sandálky by měly být dostatečně pevné, abyste se vyhnuly pádům nebo zraněním. Proto si boty pořádně prošlápněte a zaměřte se na to, aby měly stabilní podpatek a vaše noha v nich držela pevně. Pevný a stabilní krok na svatbě je totiž půl úspěchu. Nejen při cestě k oltáři.

Nepodceňte velikost a zkoušení

Správná velikost sandálků je klíčová pro pohodlné nošení. Ujistěte se, že si vyberete boty, které vám padnou tak akorát a berte v potaz i fakt, že během dne se vám mohou nohy mírně zvětšit. Sandálky si vyzkoušejte ideálně několik týdnů přes svatbou a prošlápněte je, abyste si na ně zvykly. Díky tomu se vyvarujete puchýřům na svatbě. Také ale budete mít dostatek času na případné úpravy, pokud by bylo potřeba třeba rozšířit nebo zúžit pásek.

Kvalitní sandálky a jak je poznat

Zaměřte se také na provedení bot –⁠ měly by být řádně zpracované, bez ostrých hran nebo švů, které by vám mohly dráždit chodidlo. Díky kvalitnímu zpracování budete mít také jistotu, že se vám během svatebního dne nestane žádná nežádoucí situace a boty se vám třeba nerozpadnou při divoké noční tancovačce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stříbrné sandály: Skvělá módní volba pro nevěsty