Menu
WeddingMag
Svatební obřad

Snubní prsteny: jaké jsou trendy pro rok 2021?

Říká se, že ženu šperkem neurazíš. Co ale když promýšlíte koupi zásnubního prstenu či dokonce snubního? Víte, jaké jsou trendy v těchto špercích pro rok 2021? Čtěte dále, zjistili jsme za vás.

Spokojte se jen s tím nejlepším

Při výběru šperku i pro sebe či jen pro svůj protějšek, vždy berte v potaz osobnost toho, kdo ho bude nosit. Snažte se trefit, co nejblíže to bude možné, přece jen tento doplněk nosíme po dlouhé roky. Sháníte-li snubní prsteny či zásnubní prsteny, určitě dbejte na kvalitu, a to v první řadě. Naštěstí už máme na výběr z mnoha variant, velikostí, materiálů, zdobení a dalších prvků v různých cenových hladinách tak, že to „své“ sežene opravdu každý. Ideální možnosti nabízí firma SAVICKI, jejichž šperky uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ujistěte se, že obdarovaný bude nosit prsten jen vysoké kvality a zamiřte právě k nim!

Trendy tohoto roku

A jaké jsou trendy roku 2021? „Frčí“ teď opět zlato, nebo naopak jen stříbro? Honosně zdobené či jednoduché kousky? Jak se můžeme dočíst ve světových magazínech, hitem tohoto roku je jak zlato, tak stříbro, velice často ale právě i jejich kombinace. Bílé zlato je přetrvávajícím trendem již nějakou dobu, a ani letos tomu není jinak. Klade se ovšem důraz na decentnější zdobení v podobě malých kamínků. Tradiční žluté zlato je nestárnoucí klasikou a i dnes dokáže působit velice decentně a rafinovaně. Stříbrné šperky ocení především něžnější pohlaví, kterému dodá jemnost a eleganci pro svatební akt. Pokud jsme trochu odvážnější, nemáme se bát ani šperků s barevnými drahokamy. Čím dál více se také klade důraz na vlastní individualitu a „vybočení“ dle vlastního vkusu – za tuto kreativitu a odvahu „vystoupit z řady“ získávají (nejenom) novomanželé plusové body. 

V žádném případě ale tyto trendy nevylučují možnost pořídit protějšku pocitově to, co víme, že nejvíce ocení. Používejme proto zmíněné trendy jen jako inspiraci. Jeden krásný a kvalitní šperk řekne více než tisíc slov – a to mějte na paměti při jeho výběru. Vaší polovička či obdarovanou osobu to jistě příjemně překvapí.

Ohodnoťte tento článek:
1,4
Právě čtete

Snubní prsteny: jaké jsou trendy pro rok 2021?