Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Sladké překvapení na svatbě pro mladou učitelku od jejích studentů

Martina Mádlová

Martina Mádlová

10. 10. 2018

Stejně jako každá dívka i Liz Ravenhill plánuje svou svatbu do každého detailu. Chce mít perfektní svatební šaty, dokonalé svatební menu, obřad, hudbu i prsten. Najal si profesionálního kameramana, aby natočil její zvláštní den. To ovšem nevěděla, že na ní čeká ještě jedno příjemné překvapení.

Liz Ravenhill je učitelka. A těm se často nedostává uznání za to, jaký dopad mají na životy dětí. Tito hrdinové každodenního života často překračují pouhé vzdělávání a poskytují dětem i rady o životě a pečují o své studenty tak, jako by byli jejich vlastními. A takový je i případ učitelky hudebního divadla Liz, která zbožňuje všechny děti ve své třídě. A cítí se s nimi také hodně silně. V den, kdy se provdala, připravil jí její snoubenec Ollie velké překvapení.

Překvapení pro nevěstu

Ollie Ravenhall naplánoval něco, co ukázalo, jak milá a zvláštní je jeho snoubenka, která učí tanec a zpěv v Jaykays Dance Company v Warwickshire v Anglii.

A jak to celé proběhlo? Když začal obřad a nevěsta šla dolů svatební uličkou, nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo něco proběhnout nějak jinak. Nevěsta došla ke svému budoucímu muži, s úsměvem ho pozdravila a ona i on byli připraveni vyměnit si spolu svatební sliby. Najednou ale zazněl zvuk, který vyšel ze zadní části kostela sv. Vavřince v Meridenu.

Její muž jí požádal, aby se otočila. Když tak učinila, musela si zakrýt rukama ústa, jak byla překvapená. Spatřila své žáky, kteří začali zpívat nádhernou a romantickou píseň Christiny Perry „A Thousand Years“.

Asi není žádným překvapením, že ji to dojalo až k slzám. Její manžel políbil svou laskavou ženu, otřel jí slzy a ona se pustila do zpěvu se svými studenty. Ti jí pak na závěr písně všichni zamávali a poděkovali.

Video z této romantické a kouzelné svatby bylo vysíláno na kanálu YouTube a viděli ho už miliony lidí. I vy se můžete podívat na romantickou chvilku a třeba si zavzpomínat na svou svatbu nebo na to, co pro vás vymyslel váš milý.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sladké překvapení na svatbě pro mladou učitelku od jejích studentů