×
WeddingMag

Sladké překvapení na svatbě pro mladou učitelku od jejích studentů

Překvapení pro nevěstu

Stejně jako každá dívka i Liz Ravenhill plánuje svou svatbu do každého detailu. Chce mít perfektní svatební šaty, dokonalé svatební menu, obřad, hudbu i prsten. Najal si profesionálního kameramana, aby natočil její zvláštní den. To ovšem nevěděla, že na ní čeká ještě jedno příjemné překvapení.

Liz Ravenhill je učitelka. A těm se často nedostává uznání za to, jaký dopad mají na životy dětí. Tito hrdinové každodenního života často překračují pouhé vzdělávání a poskytují dětem i rady o životě a pečují o své studenty tak, jako by byli jejich vlastními. A takový je i případ učitelky hudebního divadla Liz, která zbožňuje všechny děti ve své třídě. A cítí se s nimi také hodně silně. V den, kdy se provdala, připravil jí její snoubenec Ollie velké překvapení.

Překvapení pro nevěstu

Ollie Ravenhall naplánoval něco, co ukázalo, jak milá a zvláštní je jeho snoubenka, která učí tanec a zpěv v Jaykays Dance Company v Warwickshire v Anglii.

A jak to celé proběhlo? Když začal obřad a nevěsta šla dolů svatební uličkou, nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo něco proběhnout nějak jinak. Nevěsta došla ke svému budoucímu muži, s úsměvem ho pozdravila a ona i on byli připraveni vyměnit si spolu svatební sliby. Najednou ale zazněl zvuk, který vyšel ze zadní části kostela sv. Vavřince v Meridenu.

Její muž jí požádal, aby se otočila. Když tak učinila, musela si zakrýt rukama ústa, jak byla překvapená. Spatřila své žáky, kteří začali zpívat nádhernou a romantickou píseň Christiny Perry „A Thousand Years“.

Asi není žádným překvapením, že ji to dojalo až k slzám. Její manžel políbil svou laskavou ženu, otřel jí slzy a ona se pustila do zpěvu se svými studenty. Ti jí pak na závěr písně všichni zamávali a poděkovali.

Video z této romantické a kouzelné svatby bylo vysíláno na kanálu YouTube a viděli ho už miliony lidí. I vy se můžete podívat na romantickou chvilku a třeba si zavzpomínat na svou svatbu nebo na to, co pro vás vymyslel váš milý.

 

Sladké překvapení na svatbě pro mladou učitelku od jejích studentů
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.