Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Rozlučkám odzvonilo. Uspořádejte společnou předsvatební párty s vlastními tričky

Je to tak. Čím dál více párů dává přednost společné předsvatební párty před klasickou rozlučkou. Proč tomu tak je?

Mnoho budoucích nevěst a ženichů se shoduje na tom, že společná oslava jim připadá jako lepší řešení než samostatné rozlučky. Nejčastějším důvodem je to, že po letech společného soužití je okruh jejich přátel společný. Právě proto rozdělování se do skupinek považují za zbytečné a chtějí si i předsvatební přípravy užít dohromady.

Avšak ani při společné akci se nemusíte vzdávat spousty prvků, které jsou pro rozlučky typické. Nejčastějším požadavkem na takovou oslavu je ten, že nastávající manželé chtějí být od ostatních snadno rozpoznatelní. Chtějí nějakým způsobem vykřičet do světa, že oni jsou ti vyvolení. Na tom není nic zvláštního. Jak ale zařídit, aby přitom nemuseli zabředávat do klišé, jako jsou korunky, šerpy a půllitry?

Skvělým řešením, které ještě podtrhne celistvost akce, jsou svatební trička s vlastním potiskem. Budoucí novomanželé mohou mít trička s jednoznačnými nápisy „Ženich“ a „Nevěsta“. Nemusíte ale zůstat jenom u toho, popusťte uzdu své fantazie.

Je to fajn tip i pro případ, že je párty tematicky laděná a horko těžko byste sháněli kostým. Nejste ničím omezení. Ať už jste zarytí filmoví fanoušci, sportovci, cestovatelé, či hráči deskových her. Použijte motiv spojený s vaším koníčkem nebo oblíbenou filmovou hlášku, která vás i akci vystihuje.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Rozlučkám odzvonilo. Uspořádejte společnou předsvatební párty s vlastními tričky