Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Proč je fotokniha skvělým svatebním dárkem? 4 důvody, které vás okamžitě přesvědčí!

Většina z nás minimálně jednou za život dostane pozvání na svatbu. Tehdy si budeme lámat hlavu nad vhodným dárkem, kterým bychom potěšili novomanžele. Nechcete-li věnovat peníze, protože je to podle vás nuda, jděte na to trochu osobnější cestou. Přesvědčíme vás, proč je právě fotokniha perfektním dárkem, se kterým zaručeně nemůžete nic zkazit.

Ušitá na míru

Obrovskou výhodou fotoknihy je skutečnost, že ji můžete „ušít“ na míru těch, kterým ji následně věnujete. Od začátku do konce se můžete podílet na tom, jak bude kniha vypadat. To platí i v případě, kdy jim věnujete poukaz na vytvoření knihy a oni sami rozhodnou, jakou dostane podobu. Kniha tak bude skutečně na míru a nádhernou vzpomínkou.

Uchová vzpomínky

I když se můžeme třeba na hlavu stavět, jsou okamžiky, které po nějaké době vytěsníme z paměti. Ty výjimečné si pamatujeme celý život, ale střípky okamžiků mohou v naší paměti časem vyblednout. Fotokniha ze svatby nikdy nezapomíná a naopak připomene i takové okamžiky, na které by si dotyční třeba po dvaceti letech jen marně vzpomněli. Nenechte je zapomenout ani na drobné střípky jejich výjimečného dne.

Nezabírá místo

Fotokniha je vděčná i v tom, že na rozdíl od mnoha jiných darů nezabírá místo. Jen si představte situaci, kdy na svatbu dorazí třeba osmdesát hostů a klidně polovina z nich věnuje nějakou vázu, sadu nádobí, obraz či něco podobného. Novomanželům pak půjde hlava kolem, kam to všechno dát. Fotokniha ale hravě najde místo v knihovně nebo na poličce, kde si pro sebe zabere jen drobet místa.

Cenově dostupná

Jsou situace, kdy se například společně s dalšími svatebními hosty skládáte na něco většího a věnujete peníze. Přesto ale budete chtít ještě nějaký hmotný dárek, protože přijít s prázdnýma rukama se nesluší. I tehdy vám fotokniha nebo pěkný fotokalendář vytrhne trn z paty. Je to finančně dostupný dárek, se kterým sklidíte úspěch.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proč je fotokniha skvělým svatebním dárkem? 4 důvody, které vás okamžitě přesvědčí!