Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Pro svatební dary chybí inspirace. Nejčastější je obálka s penězi

Redakce

Redakce

18. 9. 2013

Svatební dny jsou v Čechách pořád více originální a přibližující se americkým filmům, avšak svatební dary mají do originality daleko. Jaké dárky můžete na svatbách nejvíce očekávat? Našli jsme TOP 3 svatební dary.

Každý svatebčan by nejraději své milé novomanžele obdaroval originálním dárkem. Přesto, že je na výběr darů většinou mnoho času, každý na poslední chvíli sáhne po jasné klasice, která neurazí. Je totiž jasné, že s originalitou očekáváme i možný neúspěch.

Peníze jsou nejčastějším darem

Obálky naplněné penězi se hodí do začátku každého manželství, je to také nejjednodušší způsob shánění daru. Obálku máme každý v šuplíku, cestou na svatbu zajisté potkáte bankomat. Ne každý však touží darovat nestálé peníze, které jsou do pár měsíců rozkutálené.

Ložní prádlo

Mezi nejoblíbenější dary jako další patří ložní prádlo. Preferují se ložní prádla na dvoulůžko z pochopitelných důvodů. Nejčastěji se kupují světlé tóny s romantickým motivem nebo retro styl.

Na ložním prádle svatebčané rozhodně nešetří, a proto mezi dary sotva potkáte levné látky a krep. Nejoblíbenější ložní prádlo je tuzemské výroby a to především luxusní satén.

Na elektronice svatebčané nešetří

Přesto, že svatebčané v Čechách postrádají originalitu, peníze nikoliv. Na darech rozhodně nešetří, jako by se chtěli před ostatními ukázat. Ještě nedávno bychom mezi dary našli praktické žehličky, toustovače nebo rychlovarné konvice. Dnes však tyto dary vytlačily designové mixéry, úzké televize a pěkné kávovary.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Pro svatební dary chybí inspirace. Nejčastější je obálka s penězi