Menu
WeddingMag
Svatební kytice

Pohroma na svatbě. Nevěsta skončila na pohotovosti. Za všechno mohly svatební květiny

Redakce

Redakce

20. 12. 2017

Na svou svatbu jistě nezapomene třiadvacetiletá Christine, která kvůli neuváženému výběru květin skončila uprostřed svatby na pohotovosti.

Romantický záměr s květinami

Od oltáře rovnou do nemocnice? Tak si Christine Jo Miller svůj svatební den jistě nepředstavovala. Nevěsta se po incidentu svěřila deníku Daily Mail.com s tím, že jí přišlo nesmírně romantické natrhat si čerstvý pryšec do svatební kytice. Právě pryšec totiž roste v Nebrasce, její rodné domovině.

Květina sama o sobě jedovatá není, ale mléčná míza, kterou pryšec vylučuje už ano. Bohužel, Christine s největší pravděpodobností přišla s mízou do styku, což způsobilo, že se ráno v den svatby probudila s ošklivou vyrážkou na obličeji.

Ale nejen to, Christine opuchly oči, a to tak moc, že dočasně oslepla. „Byla jsem tou nejstrašidelnější osobou, a ještě navíc na vlastní svatbě,“ postěžovala si nevěsta a dodala, že byla v opravdu velkých bolestech a nikdo netušil, jak jí pomoci.

https://www.instagram.com/p/BYjuQEDDWSP/?taken-by=christinejomiller

Christine byla statečná a rozhodla se, že si nenechá zkazit svatební den. Hrdě prošla uličkou, navzdory bolestem, aby si vzala svou životní lásku. Jenže její zdravotní stav se během dne rapidně zhoršil, a tak se novomanželé rozhodli vynechat svatební hostinu. Místo ní jeli na pohotovost.

Novomanželé brali situaci poměrně s úsměvem

„Myslela jsem, že umírám,“ popsala Christine svůj stav. V nemocnici jí naštěstí pomohli. Dostala oční kapky, léky na bolest a také steroidy, které se podávají injekčně do hýždí. Právě s touto částí se Christine „pochlubila“ na svém Instagramu a doplnila vtipným komentářem.

Tři hodiny poté byli novomanželé zpět na hostině. Christine, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, ještě nemohla ani jíst ani pít. Zrak se navíc vracel do normálu hodně pomalu, takže aby nevěsta nezakopávala o svatební šaty, vyměnila je za náhodně zakoupené tričko s nápisem NEVĚSTA.

Mohlo by se zdát, že svatba nedopadla ani trochu dobře. Přesto měla šťastný konec. O týden později překvapil novomanžele samotný fotograf. Připravil si pro ně svatební hostinu, na kterou si nevěsta obstarala hypoalergenní kytici. Christine na závěr dodává, že tahle zkušenost jí a jejího manžela ještě více sblížila.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Pohroma na svatbě. Nevěsta skončila na pohotovosti. Za všechno mohly svatební květiny