Menu
WeddingMag
Svatební hostina

Podcenili jste náklady na svatební hostinu? Pomůže vám prověřená rychlá půjčka

Peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku* s tím, že jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat až 10 000 Kč, jako stálý klient pak až 50 000 Kč. Zajímá vás možnost rychlého a snadného dofinancování svatební hostiny? V tom případě určitě čtěte dále…

Svatební tabule a stůl

Zdroj: Shutterstock.com

Náklady na svatební hostinu bohužel často rostou až do jejího samotného pořádání, na hledání vhodného zdroje financování pak v době, kdy jste finančně vyčerpáni vy i řada vašich příbuzných, nezbývá moc času. Vhod tedy přijde řešení v podobě rychlé půjčky od společnosti Kouzelná půjčka, kdy můžete jako nový klient této společnosti získat až 10 000 Kč (některé nebankovní společnosti stále poskytují půjčky do výše max. 5 000 Kč) s tím, že peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti.

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete rychle peníze na proplacení zálohové faktury např. květináři či kapele, můžete využít službu „zaplatíme Vaše účty“, kdy Kouzelná půjčka neposílá peníze na účet vám, ale pošle je na účet uvedený na faktuře, kterou přiložíte k žádosti o půjčku. Služba „zaplatíme Vaše účty“ je volitelná (tj. Kouzelná půjčka umožňuje buď žádost o standardní rychlou půjčku s výplatou peněz na váš účet či rychlou půjčku se službou „zaplatíme Vaše účty“ s výplatou peněz na účet uvedený na faktuře) a není zatížena žádnými dodatečnými poplatky.

Celý proces žádosti probíhá online na stránkách www.kouzelnapujcka.cz, kde najdete formulář žádosti o půjčku. Do 60 minut od odeslání žádosti se pak prostřednictvím SMS zprávy dozvíte, jestli Vaše žádost byla schválena či zamítnuta.

Rychlá půjčka společnosti Kouzelná půjčka uspěla v nezávislém testu

Transparentnost nabídky a férové jednání společnosti Kouzelná půjčka potvrdil i nezávislý test publikovaný na serveru iDNES.cz (viz. zde), ve kterém se Kouzelná půjčka umístila na 2. – 3. místě s tím, že jako jediná z prvních tří společností poskytuje půjčky novým klientům až do částky 10 000 Kč.

Neváhejte tedy a obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka v době, kdy budete řešit nedostatek peněz způsobený nečekanými výdaji spojenými se svatební hostinou.

* při splnění podmínek společnosti Kouzelná půjčka

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podcenili jste náklady na svatební hostinu? Pomůže vám prověřená rychlá půjčka