Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Opravdu žhavá svatba: nevěsty spálily své svatební šaty

Martina Mádlová

Martina Mádlová

26. 3. 2019

Každá svatba je úžasná, jedinečná a krásná. Především tedy pro ženicha a nevěstu nebo jako v tomto případě pro dvě nevěsty. Když jsme někam pozvaní jako hosté, očekáváme obvyklé věci. Tyto ženy se ale rozhodly udělat svůj velký den opravdu netradiční a pro někoho možná i pobuřující. Jaké to je, když se nevěsty rozhodnout spálit své svatební šaty?

April Jennifer Choi a Bethany jsou dvě mladé a krásné ženy, které se rozhodly vzít. Tématem jejich svatby bylo velkolepé představení, protože se obě živí jako profesionální umělkyně a mají v tomto odvětví i spoustu přátel. Na svatbě tak nechybělo představení burleska, oheň, tanec, hip-hop, zpívání, žonglování a mnoho dalšího.

Jak probíhal svatební obřad?

Už jen samotný svatební obřad byl fascinující. Místo květin měly obě nevěsty plyšová zvířata a při obřadu svázané ruce bičem.  Vrcholem dne byla chvíle, kdy zapálily své svatební šaty. Jejich oddávají jen řekl: „Nyní můžete zapálit nevěstu“ předtím, než to všechno začalo. Ony obě umí dobře zacházet s ohněm, takže znají veškerá bezpečnostní opatření, která je potřeba přijmout, když se něco takového dělá. Po ruce byl certifikovaný pyrotechnik, a i lékař pro případ, že by byli zapotřebí.

Jeden z hostů ze strany April zapláli její svatební šaty a host z Bethany strany zapálil její. Cílem bylo, aby šaty hořely rovnoměrně, ale Apriliny nejdříve hořely velkou rychlostí a u Bethany zase chvíli trvalo, než se pořádně rozhořely.

Šaty měly při hoření na sobě. Bethany asi osm sekund a April dvanáct sekund. Pak už je musely upustit. Vše bylo ale bezpečné. Obě měly vyčesané vlasy vzhůru, země nebyla suchá a pomáhalo jim přes 50 zkušených hasičů. Všechna bezpečnostní pravidla dodrželi nevěsty i hosté na jedničku.

Hostina na netradiční svatbě

Hostina a výzdoba odrážela obě nevěsty, protože byla vedena v modré a růžové barvě. April miluje růžovou a Bethany zase modrou, takže to dávalo smysl. Jejich zábava spočívala v objednání žonglérů, klaunů a artistů.

https://www.instagram.com/p/BpCNgNxAeLU/

Co o své svatbě řekly?

Obě mladé ženy si svou svatbu velice užily. Ostatním vzkázaly jen to, aby byli velmi opatrní při zveřejňování svého sňatku, pokud se jedná o stejné pohlaví. Na světě existuje stále dost lidí, kteří jsou proti tomu a jsou schopni psát nenávistné i vyhrožující komentáře, což se stalo i jim. Přesto měly svatbu přesně podle svých snů a užily si ji tak, jak obě chtěly.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Opravdu žhavá svatba: nevěsty spálily své svatební šaty