Menu
WeddingMag
Svatební šaty

Nevěsty pozor! Nová kolekce svatebních šatů Pronovias je přímo božská

Nemusíte být princeznou, abyste mohla obléknout dokonalé šaty. Svatební šaty Pronovias jsou tu pro každou nevěstu, která touží po nezapomenutelném svatebním dni. Objevte kouzlo nové kolekce šatů na svatbu navržených předními světovými návrháři.

Svatební šaty Pronovias 2023/24 odráží nejnovější módní trendy

Barcelonská společnost Pronovias se řadí mezi nejvýznamnější výrobce svatebních šatů na celém světě. Pod její hlavičkou se objevují renomované značky, mezi které patří Vera Wang, Atelier Pronovias či Pronovias. V rámci značky Pronovias najdete modely haute couture, které jsou vysoce kvalitní a přinášejí nejnovější módní trendy.

Kolekce svatebních šatů Pronovias 2023 přináší širokou škálu elegantních a módních designů, které zdůrazňují ženskost a romantiku. Tato kolekce se vyznačuje precizním zpracováním a použitím luxusních materiálů, které dodávají šatům jedinečný vzhled. Jejich kvalitu poznáte na první dotek a ve chvíli, kdy je obléknete už nebudete chtít žádné jiné.

V České republice zastupuje firmu Pronovias od roku 2009 Svatební dům NUANCE, jenž nabízí nejen prodej svatebních šatů Pronovias, ale i jejich pronájem.

Svatební šaty

Kvalitní krajky, luxusní hedvábí, vzdušný tyl a organza

Co se týče materiálů, v kolekci Pronovias 2023 se uplatňuje především vysoce kvalitní krajka, která dodává šatům jemnost a lehkost. Dále jsou využívány hedvábné tkaniny, které dodávají šatům luxusní vzhled a při každém pohybu jsou doslova okouzlující. Pro romantické a vzdušné modely se používá i tyl a organza dodávající svatebním šatům lehkost a objem.

Střihy svatebních šatů z nové kolekce jsou různorodé, aby vyhovovaly různým preferencím nevěst. Kromě tradičních princeznovských střihů s rozsáhlou sukní najdete v kolekci také jednoduché svatební šaty s elegantními a přiléhavými střihy, které zdůrazňují ženské tvary. Kolekce zahrnuje také boho svatební šaty s ozdobnými krajkovými rukávy.

Celkově je nová kolekce svatebních šatů charakterizována kombinací elegance, kvality a aktuálních trendů. Je navržena tak, aby se každá nevěsta mohla ve svůj svatební den cítit přepychově, vzbudila dojem a zároveň se cítila pohodlně.

Náš tip: Čeká vás podzimní svatba? Je nejvyšší čas začít vybírat svatební šaty! Inspirujete se našimi tipy na dokonalé svatební šaty

Nechte se při výběru svatebních šatů hýčkat

Luxusní svatební šaty už nejsou výsadou princezen a královských rodin, může je mít každá nevěsta. Modely z nové kolekce si můžete vyzkoušet ve svatebních domech Nuance Praha a Nuance Plzeň. Pokud chcete, aby byly vybrané šaty jen vaše, můžete využít prodej svatebních šatů. Jestli si raději šaty jen zapůjčíte, využijte půjčovnu svatebních šatů. Tak jako tak si při samotném výběru těch pravých šatů užijete chvilky, kdy o vás bude personál svatebního salonu pečovat, abyste se cítila komfortně a měla čas vybrat si elegantní dámské šaty na svatbu, které budou sedět vašemu stylu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevěsty pozor! Nová kolekce svatebních šatů Pronovias je přímo božská