Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Nevěsta a ženich se nemohou přestat smát během vlastní svatby. Jaký k tomu mají důvod?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

19. 9. 2018

Svatba je vždy posvátný okamžik, na který se snažíte co nejpečlivěji připravit. Všichni bývají dojatí, sem tam ukápne nějaká ta slza nebo se objeví lehký úsměv. Většinou ale nedochází k tomu, že všichni smíchy brečí a nemohou s tím přestat. Proč je tato svatba jiná?

Navzdory tomu, že je vše perfektně připraveno a slavnostní atmosféra působí, zvláště svatba v kostele bývá velmi slavnostní a posvátná, objeví se někdy takový moment nebo incident v tomto případě, který se nedá předpokládat. Přesto jsou ale právě takové události pak něčím, na co se bude ještě dlouho vzpomínat a při čem se nevěsta a ženich zasmějí pokaždé, když si na svatbu vzpomenou.

Jak tatínek nevěsty o kalhoty přišel

Každý si asi umíte představit obraz svatebního obřadu. Krásná nevěsta v bílých svatebních šatech, pohledný ženich v novém obleku. Všichni okolo jsou slavnostně oblečeni a moc jim to sluší. Vytváří formální a posvátnou atmosféru.

Pak to ale přijde. V tom nejdůležitějším okamžiku svatby, když si nevěsta s ženichem navzájem vyměňují své svatební sliby, spadnou otci nevěsty kalhoty a objeví se velké proužkované trenýrky. Celá situace je navíc natočena na kameru a hojně se šíří po sociálních sítích. Nezapomenutelný okamžik.

„Dávám ti tento prsten jako znamení mé lásky a věrnosti,“ říká nevěsta těsně předtím, než se začne smát a s ní i ženich.

A slzy smíchu tečou i hostům, otci nevěsty i knězi, který oba mladé lidi oddával.

„To je důvod, proč máme šťastnou a veselou svatbu,“ řekl k tomu kněz, zatímco se hosté smějí.

Jestli se chcete také zasmát, nesmíte si toto video nechat ujít. To sice po pár minutách končí, ale smích jistě trval až do noci.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Nevěsta a ženich se nemohou přestat smát během vlastní svatby. Jaký k tomu mají důvod?