Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Nemůžete přijet na svatbu? Pošlete alespoň kytici!

Svatba je událost, kterou každý prožije většinou jen jednou za život. Proto se hodí, aby ti pozvaní skutečně přišli a ten slavnostní den si s nevěstou a ženichem užili. Když to ale z nějakého důvodu nejde, je důležité omluvit se a poslat alespoň kytici.

Kytice pro nevěstu od svatebčanů je starý zvyk, který se na většině místech stále dodržuje. Přesto si mnozí z nás myslí, že je dávno passé.  Opak je pravdou, kytice jako dárek se hodí i pro tuto příležitost.

Když na svatbu osobně jdete, nevěstu kyticí určitě neurazíte. Co ale udělat, když se svatby nemůžete zúčastnit ani na chvilku? Kytici jednoduše pošlete!

Možná se setkáte s názorem, že nevěsta už jednu kytici má, co bude dělat s další? Kdyby jí každý dal květiny, bude vypadat jak květinářství. Nedbejte na to. Obzvlášť, když kytici posíláte jako omluvu za to, že se svatebního veselí nemůžete účastnit.

Už jste slyšeli o službě rozvoz květin?

Služba, kterou dnes už nabízí spousta květinářství. Vy si buď osobně, telefonicky nebo přes internet vyberete kytici, objednáte ji a doručí ji za vás kurýr. Jak jednoduché, že?

Proč se spolehnout na rozvoz květin?

Každá žena miluje květiny a překvapení. Když spojíte obojí, můžete se spolehnout na to, že vám vše odpustí. I to, že se nezúčastníte tak důležitého dne v jejím životě. Navíc se postaráte o další nezapomenutelný okamžik ze svatebního dne.

Jaké květiny se hodí pro svatební den?

Všechny, které má nevěsta ráda. Když to nevíte, vsaďte na jistotu v podobě růží nebo kal, které svatební kytice tvoří nejčastěji. Inspirovat vás může i styl svatby a místo jejího konání. Jde o svatbu v přírodě? Luční kvítí je nejlepší volbou. Nebo se prostě poraďte se zkušeným floristou.

Čtěte také: Zjistěte víc o svatebních kyticích

Jak poslat nevěstě kytici prostřednictvím kurýra krok za krokem

  • Zeptejte se ve svém oblíbeném květinářství, zda rozvoz nabízí. Koná se svatba daleko? Pak se pokuste podle referencí objednat kytici v květinářství, které je nedaleko místa, kde se svatba koná.
  • Telefonicky, osobně nebo přes internet vyberte z již připravených kytic, nebo si ji sestavte sami.
  • Ke kytici můžete přidat milý vzkaz nebo drobný dárek. Třeba takové šampaňské se novomanželům jistě bude hodit.
  • Vyplňte základní údaje o sobě.
  • Určete čas a místo, kam by měla být kytice doručená.
  • Zaplaťte ji.
  • Čekejte na zprávu o doručení.

Jakmile nadejde čas rozvozu, kytici si převezme kurýr, který ji za vás doručí. Přidá k tomu úsměv a pár milých slov.

Víte, že KvětinyOnline.cz, které na trhu působí již více než 15 let, nabízí rozvoz po celé České republice? Navíc díky tomu, že mají kolegy po celé republice, dokáží zajistit dovoz květin už do 2 hodin od objednání a zaplacení kytice?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nemůžete přijet na svatbu? Pošlete alespoň kytici!