Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Na co vše lze využít party stan?

Patří-li k vašemu domu či rekreačnímu objektu zahrada, jistě potvrdíte, že je vhodné na ni umístit praktický přístřešek. Pokud se vám nechce budovat terasu či altán, nabízí se mnohem levnější řešení. Tím je party stan, jenž vám poskytne patřičné zázemí při nepříznivém počasí nebo před sálajícím sluncem.

Mobilita jako největší výhoda

Zahradní přístřešek využijete hlavně při rodinných oslavách a společenských akcích. Žádné rozmary počasí vám tak nezhatí plány a vy se budete moci do sytosti bavit. Party stan lze libovolně přemisťovat, ať už s ohledem na povětrnostní podmínky nebo sluneční paprsky, či s přihlédnutím na snadnou obsluhu hostů. Kromě rodinného využití se party stany hojně používají též při prodejních akcích a firemních večírcích.

Abyste byli vidět

Party stan je skvělý reklamní artikl, díky němuž o sobě dáte vědět. Necháte-li ho potisknout logem vaší firmy, snadno mezi konkurencí vyniknete. Reklamní stánek může být vyveden v různých barevných provedeních. Vsaďte na takové, která budou příjemně ladit s vašimi firemními prvky. Co se týče velikosti stanu, tu přizpůsobte svým potřebám a plánům. Klasický prodejní stánek má zpravidla rozměr 2×2 m. Pokud ovšem máte v plánu prezentaci či poskytnutí komfortního zázemí zákazníkům ve vašem stanu, sáhněte po velkorozměrové variantě 6×3 m.

Nepodceňujte konstrukci

Party stany se pohybují v rozličných cenových hladinách dle kvality a provedení. Při jejich výběru přihlížejte též k účelu použití stanu. Lehká a snadno manipulovatelná hliníková konstrukce patří k základnímu vybavení. O něco stabilnější je konstrukce hexagonová vyrobená z anodizovaných 6hranných hliníkových profilů. Pro snadnější manipulaci je dodávána v praktickém vaku na kolečkách. V obou případech lze dokoupit bohaté příslušenství – ukotvení, ochranný obal a boční plachty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na co vše lze využít party stan?