Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Masážní kartáče od TOP CHOICE

TOP CHOICE, to je rozmanitost kartáčů na vlasy, masážních kartáčů a kadeřnických doplňků. Značka, která je jedním z předních výrobců kvalitních kartáčů pro evropský trh.

Masážní kartáče top choice

Vyberte si kvalitní výrobek na Top Choice, vždyť krása a zdraví jsou velmi důležitým segmentem v našem životě a péče o ně by měla být prováděna osvědčenými doplňky.

Vhodný a krásný hřeben na vlasy je nepostradatelným předmětem v životě každé ženy, jakéhokoliv věku. Kvalita kartáčů spočívá v harmonickém poměru ekologicky čistých kompozitních materiálů, měkkého polštářku a pružných zoubků. Existuje několik druhů kartáče — kartáč-hřeben, masážní kartáč a foukací kartáč.

Kartáče na vlasy nejsou náhodou označovány jako masážní, protože plní najednou dvě funkce: vlasy se češou a masíruje se pokožka hlavy. Veškerá masážní sezení pomáhají práci krevního systému, zlepšují cirkulaci krve a spolu s tím se zlepšuje i výměna látek. A proto je zřejmé, že tajemství tak zázračného prostředku, jako je masáž hlavy pro růst vlasů, není vůbec složité.

Dostáváním nové krve k vlasovým cibulkám vlasy získávají další porce živin. Masáž vlasaté části hlavy nejen přispívá ke zrychlení růstu vlasů, ale také minimalizuje rizika jejich vypadávání, pomáhá vlasům získat zdravější a atraktivnější vzhled.

Pravidelné česání správným kartáčem je jedním z hlavních kroků na cestě ke krásným a zdravým vlasům.

Správná péče o kartáče:

Správnou péčí o vlasy je i správná péče o kartáče, které je třeba pravidelně čistit, protože se mezi zoubky dostávají nečistoty a na povrchu se vytvoří nálet z kožního mazu a stylingových prostředků.

Hřeben je třeba umývat se šamponem tak často, jak si myjete hlavu. Abyste si mohli vyčistit hřeben s častými zoubky, využijte speciální kartáček.

Masážní kartáče top choice

Nepoužívejte poškozený hřeben a nelitujte ani toho nejoblíbenějšího hřebenu na vlasy, pokud se mu zlomil alespoň jeden zub. Zlomené zoubky snadno mužou zranit pokožku hlavy a strukturu vlasů, proto hřeben by se měl vyhodit. Nepoužívejte cizí hřeben na vlasy a snažte se nikdy nepůjčovat nikomu svůj.

Ve starověku dělali komplikované účesy s čím se objevila potřeba vylepšovat nástroje a tehdy se objevily hřebeny. První hřebeny nalezené v Evropě patří do kamenné doby a byly vyrobeny z kravského rohu. Hřebeny se dělaly různých tvarů a rozměrů, ale už za nějakou dobu i na ně bylo zapomenuto a ty se postupně proměnily ve skromný, prostý, ale nezbytný pro každého člověka hřeben.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Masážní kartáče od TOP CHOICE