Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Mám se vdát? 5 věcí, které musíte zvážit, než řeknete ano

Redakce

Redakce

21. 5. 2018

Jste plna euforie a vznášíte se v oblacích? Vraťte se na zem, zkontrolujte to nejdůležitější a svému miláčkovi řekněte ano s absolutním klidem a jistotou.

Klady i zápory, chci vědět všechno

Uzavřít sňatek patří k největším rozhodnutím v životě. Ujistěte se, že muže, kterému hodláte kývnout na nabídku, znáte v celé kráse. Jeho minulost, současný stav i vyhlídky do budoucna, mluvte o všem a nedovolte překvapením zatřást s pevnými základy vztahu.

Umění kompromisu

Dva oddělené prostory, které jste považovaly za útočiště, změníte jedním slovem v jeden. Večer v kině s kamarádkami proti jeho prosbě o společném víně s rodiči. Vztahy jsou odjakživa o kompromisu a pokud nejste připravená na ústupky, zvažte cestu k oficiálnímu svazku dříve, než bude pozdě.

Já, tedy vlastně my

Začněte přemýšlet v množném čísle, odzvonilo dobám, ve kterých jste byla jen svou paní. Nutnost společného hospodaření, investic i povinností se stává realitou.

Manželství a kariéra

Pokud věříte, že je manželství pouhým papírem, které se vás ve výsledku dotkne méně než více, otevřete oči. Zamyslete se do jaké míry se změní jen váš společenský status. Už nejste svobodná, jste vdaná. I kariéra bude podléhat novému postavení. Uvědomte si proto, co jste schopná pro vztah v práci obětovat.

Nedostatky sem i tam

Nikdo není dokonalý, ani vy a ani on. Zlozvyky má každý a jejich vzájemné vyčítání vztahu rozhodně neprospívá. Uvědomte si proto zápory svého budoucího muže a upřímně se zamyslete nad nutností jejich akceptování.

Zvládnete to, nebo se vám s představou ústupků ježí vlasy hrůzou? Řeknete ano nebo ne? Je to jen na vás…

Ohodnoťte tento článek:
1,6
Právě čtete

Mám se vdát? 5 věcí, které musíte zvážit, než řeknete ano