Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Luxusní svatební šaty Very Wang 2012 vyrazí dech nejedné nevěstě

Redakce

Redakce

5. 2. 2012

Šaty jako pro princeznu. Tak tímto heslem můžeme bez výčitek začít při pohledu na novou kolekci pohádkových svatebních šatů Very Wang pro rok 2012.

Kolekce jaro 2012 již byla představena a Vera se opět nebála svého originálního a osvědčeného ztvárnění svatebních šatů.

Jestli si myslíte, že nevěsta se musí nutně vdávat jen a jen v bílé barvě, tak jste na omylu. V této kolekci objevíte různé barvy šatů od starorůžové či zelenkavé až po šedou.

Rozkvetlá jarní kolekce

Všechny šaty jsou zajímavým způsobem nařaseny a působí dojmem ve stylu rozkvetlých okvětních lístků. Na řadě modelů je dominantní zejména okrasná velká mašle v pase, na dlouhé sukni či na rameni.

FOTO: Vera Vang jaro 2012

Kolekce svatebních šatů na letošní jaro není jen bílá, Zdroj: verawang.com

Vizáž modelek nenarušovala celkový outfit, zdobil je jen jednoduchý styl líčení a účes. Měly lehký nahý make-up a vlasy stažené dozadu.

Podívejte se i na svatební šaty Maggie Sottero

Vera Wang patří ke špičkám světových módních návrhářů a svatební šaty ušité právě od ní jsou snem mnoha žen a dívek.

Není divu, když její vznešené róby si na svůj den D oblékaly i hvězdy jako Sharon Stone, Jennifer Lopez, Victoria Beckham nebo Alicia Keys.

OBR: Svatebni saty ve filmu

Vera Wang se objevuje i na filmových plátnech, Zdroj: youtube.com

Její vydařené šaty se neustále objevují i na filmových plátnech. Ve filmu Válka nevěst se můžete kochat nádhernými sněhově bílými šaty s levandulovou mašlí v pase, které si oblékla herečka Kate Hudson. V populárním seriálu Gossip girl si herečky také vychutnaly svatební róby podle návrhů Very Wang.

Napsala Kateřina Jeřábková

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Luxusní svatební šaty Very Wang 2012 vyrazí dech nejedné nevěstě