Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Líčení na svatbu: Nejnovější trendy a inspirace 2022/2023

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 10. 2022

Plánování make-upu je důležitou a zábavnou součástí svatebních příprav. Je jen na vás, zda vsadíte na nadčasovou klasiku, nebo se přikloníte k tomu, co zrovna letí. Aby bylo vaše rozhodování snazší, připravili jsme pro vás seznam trendů ve svatebním líčení pro sezónu 2022/2023. Inspirujte se a nechejte nastartovat vlastní fantazii, která vám do líčení pomůže vnést špetku osobitosti.

Svatební make-up se v nadcházející sezóně ponese v uvolněnějším duchu, než tomu bylo doposud. Zároveň platí, že škála možností, jak se na svatbu nalíčit, zůstává velmi široká. Zvolíte přirozený look, nebo vás lákají spíše výrazné a extravagantní prvky, jako jsou například třpytky či holografické oční stíny? Na své si přijde úplně každá nevěsta. Až si vyberete vhodný styl líčení, bude načase začít shánět všechny potřebné kosmetické produkty. Široký výběr dekorativní kosmetiky najdete na https://cosibella.cz/cs/menu/liceni-745, kde seženete vše od báze pod make-up přes oční stíny a rtěnky až po fixační spreje.

Holografické a metalické oční stíny

Jedním z trendů nadcházející sezóny jsou třpytivé, metalické a holografické oční stíny, které dokonale rozzáří váš pohled. Vyberte si ty pravé na https://cosibella.cz/cs/menu/liceni/oci-749 a slaďte je s neutrální rtěnkou nebo leskem na rty. Výrazné oči perfektně doplní také rozjasňovač nanesený na vrchní část lícních kostí.

Svěží a zářivá pleť

Pleť je základem celého líčení. Nemusí být dokonalá, vyplatí se však dbát na dostatečnou hydrataci. Pokud se chystáte líčit sama, použijte kromě samotného make-upu také bázi a nakonec fixátor. Veškeré potřebné produkty najdete pěkně pohromadě v e-shopu Cosibella, který se specializuje na prodej profesionální dekorativní i pečující kosmetiky.

Výrazné řasy

Velký důraz bude i nadále kladen na řasy, pomocí nichž lze nenásilně zvýraznit oči a podtrhnout jejich tvar. Nebojte se ve svůj velký den vsadit na nalepovací nebo magnetické řasy, které vykouzlí svůdný pohled a doladí celé líčení.

Třpytky a nalepovací kamínky

Po vzoru přehlídkových mol se budou i na svatebních hostinách objevovat třpytky, nalepovací kamínky a další prvky, které svatebnímu make-upu dodají na zajímavosti. Extravagantní make-up není jen záležitostí letních festivalů, skvěle se hodí i pro svatební den.

Barevné oční linky

Mohlo by se zdát, že černé oční linky nikdy nevyjdou z módy. Pravdou však je, že je pomalu, ale jistě nahrazují linky v různých netradičních barvách, jako je například modrá, červená, fialová nebo zelená. Skvěle doplní jak klasické, tak výstřední svatební líčení.

Modrá je dobrá

Jedním z trendů ve svatebním líčení nadcházející sezóny jsou také modré akcenty. Řeč je především o modrých očních stínech a linkách. Zajímavě bude vypadat například klasické kouřové líčení doplněné tmavě modrou vodní linkou nebo nahé líčení, kterému dominuje tenká modrá linka na horním víčku.

Rtěnky a lesky v barvě třešní

Trendem v oblasti produktů na rty jsou červenorůžové, třešňové tóny. Nezáleží na tom, zda zvolíte klasický lesk na rty, nebo rtěnku se sametovým efektem. K výrazným rtům v barvě třešní se hodí především nahé líčení očí, které celý make-up jemně doladí a rty nechá vyniknout.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Líčení na svatbu: Nejnovější trendy a inspirace 2022/2023