Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Labradorský retrívr jako roztomilá součást svatebních fotografií

Martina Mádlová

Martina Mádlová

30. 4. 2018

Milovníci psů obvykle chtějí, aby jejich miláčkové s nimi oslavili tak velkou událost. Jsou koneckonců jejich nejlepšími přáteli. Proto je pro ně důležité, aby jejich čtyřnohý kamarád byl u toho, když začínají další kapitolu svého života.

A přesně tak to měl i jeden pár v Illinois. A jejich hosté na to nikdy nezapomenou. Jejich pes Boone na sebe trochu strhl pozornost při svatebním obřadu.

Neposlušný svatební host

Angie Blumberg a Jayce Conway se vzali 28. července v Rainbow Ranch Lodge v Big Sky v Montaně. Oba mladí manželé, kterým je 30 let, se brali pod širým nebem a součástí všeho byl samozřejmě jejich psí miláček, labradorský retrívr Boone. Zpočátku stál naprosto ukázkově a nikterak nenarušoval atmosféru.

Podle Jayce je to opravdu dobře vycvičený pes. Nařídil mu, aby stál mezi ním a jeho bratrem. Zatímco všichni v průvodu kráčeli dolů po uličce, on zůstal na svém místě přesně tam, kde měl být. Jenže kdo by odolal tomu, aby mu alespoň neřekl „Ahoj“. Ale pak se během ceremoniálu rozhodl stoupnout si přímo doprostřed uličky před šťastný pár a začít si hrát na trávě.

Chris Davis, jejich kamarádka, která fotografovala svatbu, využila příležitosti a pořídila si hned několik úchvatných fotografií. A Boone zjevně neměl žádný problém s tím, aby se nechal fotografovat. Svatební fotografie se psem umístili na internet a okamžitě měly obrovský úspěch.

Nevěsta na svatbě ohromila svým zpěvem. Podívejte se

Pes na svatební cestě

Angie a Jayce sebou svého psa vzali i na svatební cestu. Jak jinak také že? Utábořili se v Národním parku Zion v Utahu. Vůbec neměli tušení, jak moc oblíbené jsou jejich svatební fotografie se psem. A v parku neměli ani mobilní signál. Až později se to dozvěděli od své fotografky a kamarádky.

Přátelé od dětství

Oba mladí manželé se znají už od dětství. Společně vyrůstali v malém Illinoisském městě Freeburg a dlouho byli pouze nejlepšími přáteli, dokud oba nezačali studovat na vysoké škole. Ale pak se před pár lety sešli na svatbě svého společného přítele a od té doby se začala i jejich láska.

Angie poměrně nedávno získala doktorát z britské literatury a přestěhovala se do Auburnu v Alabamě, aby mohla na jaře začít učit na univerzitě v Auburnu. Tím začíná další kapitola pro Boone a jeho rodinu a mnoho příležitostí pro fotografování.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Labradorský retrívr jako roztomilá součást svatebních fotografií