Menu
WeddingMag
Pro ženicha

Krásné hodinky v různých stylech

Komerční sdělení

Komerční sdělení

27. 12. 2022

Hodinky jsou doplňkem pro nejednoho muže, ženu nebo dítě. Zejména chytré hodinky jsou ideálním pomocníkem do již tak hektického každodenního života, kdy je nutné mít pod kontrolou mnoho aspektů najednou. Chytré hodinky jsou dnes na trhu běžně dostupné a to v různých cenových relacích a s různými funkcemi. Během výběru chytrých hodinek je důležité zvážit, pro jaké účely je bude člověk primárně využívat, ale také například s ohledem na jejich operační systém, kompatibilitu s ostatními chytrými zařízeními nebo nabízené funkce. Mnoho lidí však také dnes preferuje klasický styl, s hodinovým strojem, který je věčný.

Moderní a chytré

Mezi nejvyhledávanější druhy hodinek dnes patří zejména moderní chytré hodinky. Dnes běžně dostupné na trhu a v různorodých cenových skupinách, tzv. smart hodinky jsou stále žádanější. Prostřednictvím těchto hodinek je možné mít pod kontrolou například vlastní fyzickou aktivitu, notifikace na mobilních zařízeních a je možné jimi také přijímat hovory nebo poslouchat hudbu spojením s bluetooth sluchátky nebo jinou technologií. Během výběru chytrých hodinek je nutné myslet na kompatibilitu s operačním systémem. Většina hodinek má vlastní aplikaci, kterou je nutné nainstalovat do chytrých mobilních telefonů a tím hodinky nastavit.

Vintage vzhled pro staré duše

Vintage hodinky ve stylu z minulých staletí se vracejí zpátky u mnoha předních, ale také cenově dostupných značek. Vintage hodinky se projevují svým klasickým, často hranatým, stylem v hnědých tónech a doprovází je často kožené náramky. Dalším častým stylem jsou poté pozlacené kovové hodinky a náramky k hodinkám, které jsou odkazem zejména 20. století. Starožitné hodinky mají své výhody, jsou skvělým módním doplňkem a jsou dokonalým spojením moderní doby s minulostí, zejména v době, kdy se vrací spousta tzv. retro trendů, jsou tak právě vintage hodinky lákavým stylem.

Výběr hodinek pro děti

Hodinky je možné vybírat také pro děti. Zde je možné najít celou řadu zajímavých a unikátních stylů, jako jsou jsou plastové hodinky do vody, dětské chytré hodinky nebo klasické hodinky a dětskou tématikou. Řemínek je vyráběn často z materiálů, které jsou vůči citlivé dětské pokožce výrazněji šetrnější, v porovnání s řemínky klasických hodinek. Pro děti je navíc dostupný výběr různých témat – je tak možné najít hodinky inspirované disney klasickými filmy, marvelovskými superhrdiny nebo klasickými animovanými příběhy – od pokémonů až po scooby doo.

Dětské hodinky jsou skvělým způsobem, jak se mohou zejména mladší děti naučit rozeznávat čas. Chytré hodinky navíc pro rodiče představují výhodu GPS, díky které vždy ví, kde se jejich ratolesti nachází a v případě nouze se tak může jednat o jeden ze záchranných nástrojů. Při výběru hodinek pro děti je vždy důležité zohlednit materiál a bezpečnost vůči dětské pokožce.

Analogové hodinky

Analogové hodinky mají dnes mnoho podob. Ani zdaleka se nejedná o zastaralé modely, naopak dnes je možné najít klasické hodiny v moderním provedení. Minimalistické, vintage, klasické nebo dokonce ve futuristickém vzhledu – výběr analogových hodinek zůstává široký. Je možné vybírat také podle stylu ciferníků, natahování hodinek nebo dokonce najít chytré hodinky v analogovém provedení.

Digitální hodinky

Hodinky, které jsou typické zejména pro 20. století a počátek 21. století, jsou hodinky digitální. Tato technologie, kterou nahradila dnes chytrá technologie, patří mezi oblíbené zejména u milovníku vzhledu spojeného s 90. léty. Digitální hodinky je možné najít v moderním provedení, s mnoha ukazateli a funkcemi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Krásné hodinky v různých stylech